iOS 11'e dair izler görülmeye başlanıldı – MaxiCep


Akıllı cep telefonu sektörü ile tablet bilgisayar sektörünün haliyle en iddialı isimlerinden birisi olarak karşımıza Apple firması çıkarken iki pazarda da yakaladığı başarının nedeni olarak ise profesyonel olarak geliştirdiği iOS işletim sistemi gösteriliyor. Bu işletim sisteminin 11. ana sürümü olan iOS 11‘in Pazartesi günü itibariyle düzenlenecek olan WWDC 2017 etkinliğinde tanıtılması beklenilirken,şimdiden işletim sistemine ait webte izler görülmeye başlanıldı.

Yaklaşan etkinlik öncesinde Google Analytics verilerindeki izleri gözler önüne seren iDropNews, şimdiden iOS 11 yüklü 50’den fazla cihazın sitelerini ziyaret ettiğini ve işletim sisteminin test aşamasında olduğunu gözler önüne serdi. Gerçekleştirilen ziyaretleri konum itibariyle California Sunnyvale ve California Cupertino üzerinden yapıldığı gözlemlenilirken, iOS 11 işletim sistemli cihazların iPhone 8 ile iOS 11 konsept haberlerini ziyaret etmesi de dikkat çekti.

Bu haberlerin ziyaret edilmesi akıllara Apple’ın sızdırıldığı iddia edilen haberleri yada konsept görüntülerini takip ederek müşterilerin beğenileri odağında bir işletim sistemi yada yeni bir iPhone 8 geliştirmeyi planladığı soru işaretini getirdi. Bakalım Apple WWDC 2017 etkinliği kapsamında tanıtacağı iOS 11 işletim sistemiyle birlikte bizlere neler vaat edecek?Source link

(Visited 31 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!