iOS 11 Beta 6 Yenilikleri ve Değişiklikleri – Apple Foni


Apple, bugün, iOS 11 beta 6‘yı geliştiriciler için yayınladı ve her zaman olduğu gibi en yeni beta sürümü ile bazı yenilikler kullanıma sunulurken birtakım değişiklikler yapıldı. Biz de bu yazımızda, iOS 11 beta 6 ile gelen yenilikleri ve değişiklikleri sizlerle paylaşıyoruz.

Bugünkü beta ile, DirecTV uygulamasının başlatılması sırasında zorla kapanmasına neden olan sorun için düzeltme yapılmış ancak Audiobus 3’ün zorla kapanmasına neden olabilecek yeni bir sorunun ortaya çıktığını görüyoruz.

App Store’u açtığınızda, çalmakta olan diğer tüm sesler otomatik olarak kapatılıyor.

Aile Paylaşımı özellikleriyle ilgili çeşitli hatalar düzeltilmiş ve artık tüm telefon numaraları, konferans görüşmesi yaparken görüntülenebiliyor.

Notlar uygulamasındaki pek çok sorun giderilmiş. Özellikle Notlar uygulamasında Apple Pencil’ın çalışmasını engelleyen birtakım sorunlar giderilmiş.

App Store ve Harita uygulaması için yeni simgeler artık kullanılabilir.

iOS 11 Beta 6 Yenilikleri

İlginçtir ki, Otomatik Parlaklık seçeneği Ayarlar > Ekran ve Parlalık menüsünden kaldırılarak Ayarlar > Genel > Erişilebilirlik menüsüne alınmış.

Mesajlar uygulamasında yazışma ekranında çıkan uygulama yuvasındaki App Store uygulama simgesi yukarıdaki yeni App Store simgesi ile değiştirilmiş.Source link

(Visited 11 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!