Huawei P10 3 farklı renkte gelecek – CNN Türk


Çin’in önde gelen akıllı telefon üreticilerinden Huawei’nin, 26 Şubat’ta Barselona’da başlayacak olan Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC) tanıtacağı yeni amiral gemisi modeli Huawei P10 hakkında yeni bir detay daha ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde Huawei P10 için yayınlanan bir video sonrasında telefonun 3 farklı renkte satışa sunulacağına dair söylentiler ortaya çıkmıştı. Bu söylentilerin kısmen de olsa doğruluk payı olduğunu belirtelim.

Zira ortaya çıkan söylentilerde Huawei P10’un yeşil, mor ve altın renklerinde satışa sunulacağı iddia edilmişti. Bugün ortaya çıkan bir haberde ise Huawei P10’un yeşil, mor, altın değil, yeşil, mavi ve altın renk seçenekleriyle satışa sunulacağı belirtildi.

Diğer bir değişle önceden ortaya çıkan söylentilerdeki mor renk aslında mavi olacakmış. Diğer iki rengin yani yeşil ve altının ise doğru tahmin edildiğini söylemek mümkün.

huawei p10

Huawei’nin yeni amiral gemisi modeli, Çinli üreticinin kendi üretimi olan Kirin 960 yonga setini kullanacak. 4GB ya da 6GB RAM desteği ile satışa sunulması beklenen Huawei P10’un en dikkat çekici özelliği ise ön tarafında çift kamera bulundurması.

Tabi bu özelliğin henüz söylenti aşamasında olduğunu da belirtelim. Zira bu durum henüz yetkili ağızlar tarafından doğrulanmış değil.

Huawei P10’un 600 ile 700 dolar arasında bir fiyattan satışa sunulması bekleniyor. Yine de bu söylentilerin doğrulanması için 26 Şubat’ı beklemek zorundayız.Source link

(Visited 12 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!