Huawei Katlanabilir Telefon Üretimine Giriyor – Radarex


Akıllı telefonlarda yine trend değişmeye başladı. Çerçevelerin çok ince olduğu, sonsuz ekran teknolojilerinin kullanılmaya başladığı akıllı telefon döneminin de çok uzun sürmeyeceği görülüyor. Buna göre bir sonraki trend ise katlanabilir akıllı telefonlar olacak. Sonsuz ekran teknolojilerinden sonra artık katlanabilir akıllı telefon modelleri görmeye başladık. Hatta bu modellerin ilki de yayınlandı. Çok kısa bir süre öncesinde tanıtılan Axon M akıllı telefonları bu alanda yarışı başlatmış oldu. Katlanabilir akıllı telefon tanımının ortaya çıkmasından sonra ilk adımı atan ZTE markasının ise takipçilerinin hangi markalar olacağı bir bir ortaya çıkmaya başladı. Son olarak Huawei tarafından bu konuda bir açıklama geldi.

Huawei Katlanabilir Telefon Üretecek

ZTE tarafından üretilen ve geçtiğimiz hafta içerisinde tanıtımı gerçekleştirilen Axon M modelinin hemen sonrasında, Samsung’un katlanabilir telefonlar üreteceği açıklandı. Galaxy X akıllı telefonları olarak geleceği belirtilen yeni katlanabilir akıllı telefonlarla beraber Samsung’un ikinci sırada yer alacağı belirtilmişti. Beklenti bu yönde oluşmuş olsa da son gelen haberler Samsung’un önüne geçilebilecek bir adım daha atılacağını gösteriyor. Bu adımı ise bir başka Çinli akıllı telefon devi Huawei atacak. Son yılların yükselen markalarından biri olan Huawei, son olarak katlanabilir telefon üretimine gireceğini açıkladı. Firmanın CEO’su tarafından verilen bir röportajla beraber katlanabilir akıllı telefonların doğrulandığını da belirtelim.

Huawei Katlanabilir Telefon

Fakat burada ilginç bazı bilgilerde paylaşıldı. Açıklamalara göre bir sonraki trend olarak gösterilen ve artık giriş yapılan katlanabilir akıllı telefonlara Huawei markası da katılacak. Buna karşın markanın bir süreç içerisinde olduğu ve hemen katlanabilir telefonların piyasaya sürülmeyeceği belirtiliyor. Her ne kadar Galaxy X modelinden önce katlanabilir bir telefon geliştirebileceğini söylemiş olsak da markanın, telefonlarını doğrudan piyasaya sürmediğini görebiliriz.

Bunun için Huawei CEO’su tarafından da verilen bilgiler testlerin uzun süreceği yönünde. Ekran çıkış yapmayacak ve testleri uzun sürecek olan katlanabilir telefonların özelliklerinin neler olacağını da merakla bekliyoruz. Telefonların tanıtımı öncesinde paylaşılan bilgiler ortaya çıktıkça haberleri vermeye devam edeceğiz. Şu an için bilgiler sınırlı ve model hakkında hiçbir detay paylaşımı yok.Source link

(Visited 5 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!