HTC U12 İçin İlk İddialar Görülmeye Başlandı – Radarex


Akıllı telefonların atalarından biri olarak gösterilse de son dönemde ciddi düşüşler yaşayan HTC, yeni iddialarla gündeme gelmeye başladı. Aslında teknoloji devinin gündemde olmasının nedeni, satış iddialarıydı. Markanın bu sene hiç telefon üretmeyeceği ve piyasadan tamamen çekileceği konusunda bilgilerin paylaşıldığını gördük. Bir dönem akıllı telefon bölümünün Google tarafından satın alınmasının gündemde olduğu görülen teknoloji devinin hemen sonrasında ise tamamen akıllı telefon üretimine son vereceği iddiaları, HTC’nin umutsuzlaşmaya başladığı izlenimini verdi. Ancak tüm iddialara rağmen bir yandan da yen i amiral gemisi olacak olan HTC U12 modeline ilişkin bilgiler gelmeye devam ediyor. Hatta son bilgiler HTC U12 için oldukça iddialı yorumlarına neden oldu.

HTC U12 Özellikleriyle Öne Çıkabilir

Son iddialara göre HTC U12, çok başarılı bir ekran sistemiyle gelecek. Öncelikle ön yüzün tamamen ekrandan oluştuğu bir tasarım göreceğiz. Uçtan uca ekran kullanılacak bir modelden söz ediliyor ki beklentiler de zaten bu yönde. Bu ekranlar geniş ekran oranı sunmasının yanı sıra çözünürlük kısmında çok önemli bir fark yaratacak. Öyle ki aynı iddialara göre HTC U12 ekranlarının 4K çözünürlük değerini sunması gündeme gelecek. 4K çözünürlük şu an bile akıllı telefonlarda çok sık karşılaştığımız bir değer değil. Bu nedenle HTC U12’nin fark oluşturabileceği düşüncesi ortaya çıktı.

HTC U12

HTC U12 için paylaşılan görselde de aynı durumun gündeme gelmesine neden oldu. 4K ekranlar ve geniş ekran oranına sahip bir akıllı telefon gibi artıların yanı sıra Snapdragon 845 modeli işlemcilerin kullanılması da dikkat çekecek. Bu değerler bir amiral gemisi akıllı telefon için beklentileri tamamen karşılıyor.

Fakat duruma bakarsak markanın hem bu özellikleri sunması hem de fiyat konusunda rekabetçi olması gerekiyor. Fiyat konusunda bir ayrıcalık sunulmazsa bu durumda Samsung ve Apple gibi rakiplerin arkasında kalma durumu söz konusu olabilir. Bir kez daha zarar edecek olursa, bu kez markanın çok daha ciddi bir karar vermesi gündeme gelebilir.Source link

(Visited 2 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!