HP OMEN X Laptop Modelinin Ön İncelemesi – Oku Haber


HP tarafından geliştirilen OMEN X bu kez masaüstü olarak değil laptop olarak karşımıza çıktı. İşte ürünün detaylı ön incelemesi.

Gamescom 2017 etkinlikleri kapsamında HP tarafından duyurulan OMEN X laptop modeli ilk overclock edilebilen laptop olarak tarihe geçti.

Gamescom 2017 etkinliklerinde HP tarafından geliştirilen yepyeni OMEN modelleri oldukça ilgi çekecek gibi duruyor. Şuan için ilk hız aşırtma yani overclock yapılabilen laptop olarak ortaya çıkan HP OMEN X modeli üst sınıf donanım özellikleri ile kullanıcıların beğenisine sunuldu. Özellikle soğutma sistemi sayesinde bu özelliği bünyesine katan ürün, hep daha fazlasını isteyenler için birebir olarak geliştirilmiş.

HP OMEN X laptop modelinde GTX 1080 ekran kartı modeli kullanılmış. G-SYNC desteği sayesinde 4K ekran veya 120Hz 1080p ekran tercihi ile kullanılabilme özelliğine sahip olan ürümün mekanik klavyesi ise üst düzey kullanım tecrübesi yaşatırken tasarım anlamında da oldukça güzel yerleşim göstermiş.

Resmi tanıtımın ardından HP OMEN X laptop modeli ile ilgili daha detaylı bilgiye yine sitemiz üzerinden erişebileceksiniz.Source link

(Visited 14 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!