Hotmail Yeni Kayıt ve Hotmail Giriş Nasıl Yapılır – Hotmail Oturum Nasıl Açılır? – Tekno Gündem – Tekno Gündem


Günümüzde en çok tercih edilen iletişim araçlarından biriside mail veya diğer adıyla e-posta uygulamasıdır. Dünya genelinde genel olarak en çok tercih edilen e-posta yazılımları arasında gmail ve hotmail gibi popüler ve sık kullanılan iki mail uygulaması bulunmaktadır. Bu hesaplardan istenilen isim ile kullanıcı adı oluşturulabilir ve şifre alınarak anında kullanılmaya başlanabilir. 

Msn Hotmail hesabı açabilmeniz için bir mail adresiniz olması gerekiyor. İsteğe bağlı olarak MSN tarafından sunulan uzantılardan dilediğinizi seçebilirsiniz. En yaygın olarak kullanılan uzantı ise hotmail olarak karşımıza çıkıyor. Biz şimdi dünya üzerinde en çok kullanılan microsoft’un mail servisine kayıt olmayı anlatacağız. Kayıt işlemini yapabilmek için yeni bir sayfada buradan kaydolma sayfasını açalım. Açılan sayfada hotmail kayıt formu açılıyor. Msn kaydolmayı detayları ile anlatalım ki internete yeni başlayanlar kolaylıkla üye olabilsinler.

Hotmail SKYPE Hesap Oluşturma

Çevrimiçi kaydolarak bir Microsoft hesabı veya Skype hesabı oluşturabilirsiniz. Microsoft hesabınıza veya Skype hesabınıza kaydolurken yanlış, doğru olmayan veya yanıltıcı bilgiler kullanmamayı kabul edersiniz. Bazı durumlarda, İnternet hizmet sağlayıcınız gibi bir üçüncü kişi, size bir Microsoft hesabı atamış olabilir. Microsoft hesabınızı bir üçüncü kişiden aldıysanız, üçüncü kişinin hesabınız üzerinde, Microsoft hesabına erişebilme veya bu hesabı silebilme gibi ek hakları olabilir. Microsoft’un bu ek hükümlerle ilgili olarak hiçbir sorumluluğu bulunmadığından, üçüncü kişinin size sağladığı ek hükümleri lütfen inceleyin. İşletmeniz veya işvereniniz gibi bir tüzel kişi adına bir Microsoft hesabı oluşturursanız, bu Hükümleri söz konusu tüzel kişi adına kabul etmeye yetkili olduğunuzu beyan edersiniz. Microsoft hesabınızı veya Skype hesabınızı başka bir kullanıcıya veya tüzel kişiye devredemezsiniz. Hesabınızı korumak için hesap ayrıntılarınızı ve parolanızı gizli tutun. Microsoft hesabınız veya Skype hesabınız kapsamında gerçekleşen tüm etkinliklerden siz sorumlu olursunuz.

Hotmail hesabı nasıl açılır?

Öncelikle Outlook hesap açma sayfası olan https://login.live.com/ giriş yapmanız gerekiyor. Karşınıza çıkacak olan sayfadaki boşlukları doldurduğunuzda, alacağınız Hotmail MSN adresi örnek olarak abc@hotmail.com şeklinde olacaktır.

İkinci bölümde yer alan “hotmail.com” isminin bir kaç alternatifi bulunmaktadır. Bunlar; outlook.com – outlook.com.tr – hotmail.com – hotmail.com.tr – windowslive.com. ve tabiki bu uzantıların seçimi de tamamen size kalmış. Bilindiği gibi Hotmail artık Outlook oldu ama değişen sadece tema oldu. Belirlediğiniz hotmail ismi eğer sistemde varsa Hotmail sizi uyaracak ve hatta size alternatif isimler önerecektir.

Outlook hesap açma işlemleri bu kadar basit. Şimdi siz de hemen bir Hotmail hesabı açın Outlook’un size sunacağı üstün özellikleri ile mailleşin…


 Source link

(Visited 42 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!