HepsiBurada.com Bugün KDV Ücreti Almayacak! Acele Edin! – Guncel724


Hepsiburada.com’da her ürünü bulmanız mümkün. Özellikle teknoloji alanında öne çıkan sitede bazı ürünlerde 100’de 8 KDV indirimi varken bazı ürünlerde ise 100’de 18 KDV indirimi var. Bugün gece 24.00’a kadar indirimin devam edeceğini duyuran site yetkilileri, daha sonra tüm fiyatların eski haline döneceğini belirtti.

Özellikle bilgisayar, televizyon, cep telefonu gibi ürünler almak isteyenler için bu indirim büyük fırsat gibi duruyor. Düşündüğümüzde 2000 lira olan bir bilgisayardan yapılacak indirim tutarı 360 lira olarak görülüyor. 

Bilindiği üzere teknolojik ürünlere aşırı bir vergilendirme yapılıyor. Bunlardan bir tanesi ÖTV iken diğer de KDV olarak karşımıza çıkıyor. ÖTV yurtdışından getirilirken uygulanan vergi olduğu için onda bir müdahale olmazken, ülkemizi ilgilendiren kısmı olan KDV ise bugün gece yarısına kadar alınmayacak. Özellikle teknolojik ürünlerde uygulanan 100’de 18 KDV oranında indirim olması teknolojik ürüne ihtiyacı olanlar ve yeni evlenecekler için büyük fırsat olarak görülüyor. 

Hepsiburada.com yetkilileri neden böyle bir kampanya yaptıklarını ve bu kampanyayı neden daha ayrıntılı bir şekilde herkese televizyon ve diğer reklamlar aracılığıyla duyurmadıkları merak ediliyor.

 Source link

(Visited 11 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!