Half-Life için tam 19 yıl sonra yeni güncelleme yayınlandı – log


Gelmiş geçmiş en efsane oyunlardan biri olan ve günümüz FPS oyunlarının ilham kaynaklarından biri olarak gösterilen Half-Life’ın ilk olarak piyasaya sürülmesinin ardından yaklaşık 19 yıl geçti. Fakat bu kadar uzun süre geçmesine rağmen ilk oyun halen oynanmaya devam ediyor. Zaten Half-Life 3’ün bir türlü piyasaya sürülmediğini ve görünüşe göre de sürülmeyeceğini göz önünde bulundurursak daha uzun yıllar boyunca oynanmaya devam edecek gibi duruyor. Valve de bunun farkında olmuş olacak ki oyun için yıllar sonra bir güncelleme yayınladı. 

Bu kadar yıl aradan sonrasında bir güncelleme gelmiş olması hem heyecan yarattı hem de şaşırttı. Heyecan yaratan kısmı Valve’in kısmen de olsa Half-Life’a tekrardan ilgi göstermiş olması. Her ne kadar Half-Life’ın senaristinden tasarımcısına kadar birçok kişi Valve bünyesinden ayrılmış olsa da seriyle ilgili yaşanan en küçük gelişme bile oyuncuları heyecanlandırmaya yetiyor. Valve’in eski oyunlarıyla yakından ilgileniyor olması aynı zamanda Valve’in neden dünyanın en iyi oyun firmalarından biri olduğunu da gözler önüne seriyor.

Oyuna yapılan güncellemenin içeriğinde maalesef pek heyecan verici detaylara rastlanmıyor. Oyun dosyasını kaydederken bazı sorunlu karakterler kullanıldığında oyunun çökmesi sorunu ortadan kalkıyor. Bunun dışında herhangi bir yeniliğe veya düzeltmeye gidilmiyor.Source link

(Visited 7 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!