Haftanın İos Uygulamaları – 23 Eylül – Haberler


iOS mobil işletim sistemi tabanlı cihazların uygulama mağazası App Store“da yer alan farklı kategorilerdeki eğlenceli ve işlevsel uygulamalar ile karşınızdayız.

Haftanın en iyi ve en yeni iOS uygulamaları

ShiftDelete.Net ekibi olarak, her hafta sizler için 5 başarılı iOS uygulamasını bir araya getiriyoruz.

Not: Haftanın iOS Uygulamaları, hem ücretli hem de ücretsiz uygulamalardan derlenmektedir.

Dropped

iOS 11 ile birlikte sürükle-bırak ve kopyala-yapıştır odaklı uygulamalarda da bir artış oldu diyebiliriz. Dropped adlı uygulama da tam bir pano görevi üstleniyor ve metin, fotoğraf, video, e-posta, dosya ile bağlantıları tek bir yerde daha sonrası için biriktirmenizi sağlayarak, bunları başta belirttiğiniz kullanım mantığıyla ayrıştırmanıza, paylaşmanıza olanak sağlıyor. Uygulamanın ücretli olduğunu belirtelim.

Dropped uygulamasını indirmek için tıklayın

{pagebreakInstaWeb

iPhone ve iPad için güçlü araçlardan olan InstaWeb sayesinde bir websitesini kolay ve hızlı bir biçimde PDF haline dönüştürebiliyorsunuz. Ek olarak, temiz ve okumaya hazır PDF”ler oluşturmak için uygulama özel bir araca da sahip durumda. Çevrimiçi makaleleri çevrimdışı okumak isteyenler için işlevsel bir uygulama.

InstaWeb uygulamasını indirmek için tıklayın

{pagebreakBlue

Konumunuza göre 36 saatlik hava tahminleri sunan Blue, hızlı ve eğlenceli bir arayüze sahip. Yukarı kaydırarak her bir saati temsil eden degrade görsel üzerinden an be an hava durumunu görmeniz mümkün. Saatlik renkler ise konumunuzun sıcaklık, nem, gün doğuşu/batışını temsil ediyor.

Blue uygulamasını indirmek için tıklayın

{pagebreakGoodNotes 4

El yazısı ile not almak veya PDF belgelerine notlar düşmek için çok başarılı bir uygulama olan GoodNotes 4 özellikle iOS 11 ile daha güçlü hale getirilmiş. Aldığınız notlar içerisinde arama yapmak mümkünken vektörel mürekkep motoru ile not almak oldukça keyifli. Özellikle iPad Pro”da Apple Pencil kullanıldığında uygulama çok daha işlevsel hale geliyor. Cihazlarınız arasında belgelerinizin senkronizasyonu ve el yazılarının metne dönüştürülmesi de uygulamanın diğer alametifarikaları. GoodNotes 4 kesinlikle ücretinin karşılığını verecek kapasitede.

GoodNotes 4 uygulamasını indirmek için tıklayın

{pagebreakReliCam

Cihazının kamerasını fotoğraf ve videolar için kullanırken kontrolü ele almak isteyenler için geliştirilmiş olan ReliCam ile odak, ISO, örtücü hızı ve yakınlaştırma ayarlarını yapabiliyorsunuz. Ayrıca Apple Watch desteği ile akıllı saatinizi tetikleme amacıyla kullanmak da mümkün.

ReliCam uygulamasını indirmek için tıklayınSource link

(Visited 7 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!