Günlük burçlarda Merkür retrosunun etkisi! – Vatandan Haber


Merkür, haritanızda neyi anlatır?

Her türlü iletişim, yazılı sözlü kaynaklar, seyahatler, pazarlama, reklam,ticaret kısacası iletişime ve haberleşmeye dair aklınıza gelebilecek her türlü detayı ve türlü becerileri anlatır.Marifet gezegenidir.

Merkür dört ayda bir yılda üç defa geri hareket eder ve bu geri hareket süresince temsil ettiği konularda aksaklıklar meydana getirebilir.

Başak burcunda Merkür analiz ederek, dikkatli özenli bir şekilde çalışarak,bir şeylerin işe yaramasını ve faydalı hale gelmesini sağlamak ister.

Detaylara takılırken bütünü görmekte zorlanabilir. İşe yaramak ister ve bazen herşeyi bildiğini düşünebilir.

Retro gezegenler çözülmemiş veya üstünden atlanmış, yarım kalmış konuları önümüze getirip konuyu tekrar ince ince düşünüp bir değerlendirme yapmamızı ister.

Konuda eksik bir şeyler kalmış olabilir. Bazı gecikme, engeller,tekrarlar ve konuyla bağlantısı olmayan durumların karşınıza sorun olarak çıkmasına sebep olabilir.

Merkür Retrosunun getireceği bazı nahoş durumlar şunlar olabilir;eski sevgili geri gelebilir fakat retro bitişinden sonra geri dönebilir.

Eski anlaşmalar bozulabilir. Eski sağlık sorunları hortlayabilir. Eski olup bitmiş dediğimiz şeyler tekrar gündeme gelip üstünde tekrar bir değerlendirme yapmanız gerekebilir.

Tamda imzalayacağınız bir kontrat iptal olabilir; önünüze küçük bir pürüz çıkabilir. Sınav sonucunuz veya girdiğiniz mülakat tekrarlanabilir.

Maileriniz yanlış adrese ulaşabilir, Sözleriniz sert ve kırıcı olabilir, tekrarında gönül almakta zorlanabilirsiniz. Teknolojik aletlerinizde arızalar çıkabilir, tamircilerle iletişim sıkıntılarınız doğabilir. 

Merkür Retrosunda sevimli olaylarda gerçekleşebilir; uzun süredir planlayıp gerçekleştiremediğiniz şeyleri, ertelediğiniz işleri veya çözemediğiniz sorunların çözülmesini sağlayabilir. Uzun süredir görmediğiniz insanları görüp iletişim içine girebilirsiniz. Dargın kaldığınız kişilerle barışabilirsiniz. Ertelediğiniz her konu hakkında tekrar bir değerlendirme yapıp konunun uzmanı olabilirsiniz. Eğitim konularında yeni başlangıçlar yapabilirsiniz.

Gökyüzünde her ne olup bitip bizim hayatımıza yansıyorsa; büyümemizi ve farketmemizi ve bir şeyleri gerçekleştirmek, oluşturmak için bize fırsatlar verip hayatımızı yeniden şekillendirmek içindir. Yukarıda ne varsa aşağıda o vardır. 

MERKÜRYEN 

Bugün tüm burçların; üç haftalık iş planını oturtması gerekiyor. ZiraMerkür gerilemesi sırasında çıkacak tatsızlıkların önlemini almış olursunuz.
 Source link

(Visited 6 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!