Google'dan Yeni Akıllı Hoparlörler! – Haberler


Google, dünkü etkinliğinde piyasadaki akıllı hoparlörünün küçük bir sürümünü tanıttı. 49 dolarlık Google Home Mini, Amazon Echo Dot’a oldukça benziyor ve Google Assitant’ı daha küçük bir gövdeye sığdırıyor.

Google Home Mini and Max first lookThere are two new Google Home smart speakers you can get. The Mini is little, the Max is big. Do they have a chance to compete with all the Amazon Echoes? Dieter Bohn has this exclusive first look. Subscribe:

Check out our full video catalog:
Visit our playlists:
Like The Verge on Facebook:
Follow on Twitter:
Follow on Instagram:
Read More:

Home Mini’nin amacı müzik çalmaktan çok, Google Assitant’ı evinizin diğer odalarına da yerleştirmek ve haberlere, podcast’lere ulaşmanızı, diğer Google ürünlerine komut göndermenizi kolaylaştırmak. Google, cihazın dahili Chromecast’e sahip herhangi bir hoparlöre bağlanabildiğini söylüyor. Bununla birlikte Amazon’un Echo Dot’unun aksine, Home Mini’nin 3.5mm’lik kulaklık girişi bulunmuyor ve bu yüzden geleneksel ses sistemlerine bağlanamıyor. Bu iş için Chromecast ile eşleştirme yapmanız gerekiyor.

Home Mini 19 Ekim’de piyasaya sürülecek ve gri, siyah, kırmızı renk seçeneklerine sahip olacak.

Google Home Max ile Üst Seviye Ses

Google Home bu sene gerçekten büyük işler peşinde. Yeni Home Max, yüksek kaliteli sesi oturma odanıza getirmek istiyor. Stereo hoparlörlere sahip sistem, daha üst seviye bir görünüme sahip. Google Assistant ve Google Home’un tüm özellikleri, Home Max’te de bulunuyor.

Meet Google Home Max | Big help meets big soundHear every note as the artist intended. Feel every beat with heart-pounding bass. Meet Google Home Max. It’s our ultimate speaker, made for your music. It’s also our first speaker with Smart Sound, a new audio experience powered by Google’s AI.

Learn more:

This device has not been authorized as required by the rules of the Federal Communications Commission. This device is not, and may not be, offered for sale or lease, or sold or leased, until authorization is obtained.

Oturma odasında bir akıllı hoparlör yerleştirmek isteyen ama bu sırada ses kalitesinden vazgeçmek istemeyenleri hedefleyen Home Max, Google Home’dan 20 kat daha güçlü ve 4,5 inç’lik bir çift woofer ve 0,7 inç’lik tweeter’larla geliyor. Google’ın Smart Sound sistemini içeren ilk ürün olan Home Max, bu özelliği sayesinde sesi odadaki konumuna göre ayarlıyor. Cihaz, üzerindeki mikrofonlar sayesinde ortam sesini algılıyor ve mümkün olan en iyi sesi sunmaya çalışıyor.

Home Max’in manyetik ayakları, onu dik veya yatay biçimde kullanmanıza izin veriyor. Bluetooth ve cast özelliklerine sahip cihaz, aux girişi sayesinde diğer cihazlardan gelen sesleri kabul ediyor.

“Charcoal ve “Chalk” renk seçenekleriyle gelen Google Home Max, 399 dolarlık fiyatıyla Aralık’ta ABD‘de raflardaki yerini alacak.Source link

(Visited 7 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!