Google Play Yeni Versiyon Yayında!- Google Play Store Yeni Sürüm İndir – Tekno Gündem


Android telefonların olmazsa olmazı Google Play yeni bir güncelleme yayınladı. Yapılan yeni güncellemeyle daha seri ve daha kullanışlı olan Google Play için telefonlarına güncelleme bekleyen kullanıcıların bu güncellemelere ulaşamaması durumunda farklı bir veri tabanından bu uygulamaya sahip olmaları mümkün.

Android cep telefonda ve Android tablette Google, Play Store mağaza uygulamasının son sürümü 6.3.16 yayınlandı. Google Play Store APK uygulamasının yeni sürümünün OTA ile cihazınıza gelmesini beklemek istemiyorsanız, aşağıdaki indirme adresinden güvenli bir şekilde yeni sürüm Google Play’i indirebilirsiniz.
Android uygulamalar konusunda kendisini bir hayli geliştiren Google, Play Store mağazasında bazı yeniliklere de giderken yaşanan sorunları da ortadan kaldırmak için uğraş verdiği bu uygulama ile de belli oluyor.

İşte Google’nin kullanıcıları için yenilediği ve güncellemesini yavaş yavaş telefonlara gönderdiği Google Play Store’nin yeni versiyonu.

Depo Alanı Sorununa Çözüm

Android’li telefon sahiplerinin başına gelen sıkıcı durumlardan bir tanesi, cihazdaki boş alanın tükenmesi. Yeni bir iddiaya göre Google, mağazadan uygulama yüklerken boş alan sorunu yaşamanız durumunda size yardımcı olacak bir işlev üzerinde çalışıyor. Android Polis’in verdiği bilgiye göre Google Play’in sunacağı bu uygulama kullanıcıların hafıza sorununa bir nebze de olsa kolaylık sağlayabilecek nitelikte karşınıza sık kullanmadığınız, kaldırabileceğiniz uygulamaların bir listesi gelecek.

Bu sayede örneğin Facebook Messenger’ı kaldırarak yüklemeye çalıştığınız uygulamayı yüklemeniz mümkün hale gelecek. Özellikle cep telefonu üreticilerinin en yeni modellerinde microSD kart yuvalarını kaldırmalarının yanında, giderek büyüyen uygulama boyutları, çoğu kullanıcının başını ağrıtan bir soruna dönüştü. Böyle bir işlev, her uygulama yükleme girişiminde hata mesajıyla karşılaşan kullanıcıların sıkıntısını biraz olsun azaltabilir.

 

Google Play İndir

Uygulamayı indirmek için Gogle Play Store sayfasını ziyaret edin. Android telefonlar için bu bağlantıdan uygulamayı indirip kurduktan sonra giriş yaparak uygulamaları telefonunuza indirebilirsiniz. Play Store’dan indireceğiniz uygulamalar sizin telefonunuzda bir alan kaplayacağı için tüm uygulamaları indirmenize izin verilmeyecektir veya hafızanızı arttırmanız gerekecektir. Bu nedenle kullanmadığınız uygulamaları silmeniz önerilir.Source link

(Visited 56 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!