Google Play Store indir – Google Play Store full apk sürümü indir – Google Play Store premium indir! – Eylül Haber


Google Play Store yeni sürümü ile beraber kullanıcılara daha yeni bir tasarım sunmayı hedefledi, yeni sürümde tasarımsal olarak güncelleme mevcut olduğu biliniyor.

Samsung, Asus, Lg, HTC vs. gibi telefonlarda bulunan google play store uygulamasında en güzel popüler oyunları indirmek artık ücretsiz ve hiçbir şekilde para ödemeden yapabilirsiniz. Google play store hakkında detaylar ve indirme aşamaları burada..

Her gün milyonlarca insanı gitmek istedikleri yere sesli GPS navigasyon hizmeti sayesinde ulaştıran Android için Google Maps uygulamasının şimdiye kadar 50 Milyar kilometre yol gösterimi gerçekleştirdiği açıklandı! Android versiyonuyla gerçekleştirilen Google Maps kullanımını gözler önüne seren bu rakamların yanı sıra uygulamanın 6.5 sürümü de yayınlandı. 
Android 2.2 Froyo veya daha üst versiyonlara sahip OpenGL ES 2 destekli tüm cihazlara yüklenebiliyor. Ön ve arka kameradan çekim yapabiliyor. Tamamen ücretsiz filtre ve çerçevelerin yer aldığı uygulamayla kaydedeceğiniz görüntüleri Facebook, Twitter, Tumblr ve Foursquare sosyal paylaşım ağlarında yayınlayabileceksiniz. Yakında Flickr’dan da paylaşım yapılabilecek.
Sadece bir haftada Android versiyonu için 430.000 bekleme kaydı yapılan Instagram bizlere çok fazla yenilikler getirmiyor. Çünkü halihazırda benzer filtre ve çerçeveleri sunan Android uygulamaları mevcut. Yine de kendi fotoğraf paylaşım ağına sahip Instagram’ın Android’e uyarlanmış olmasının diğer geliştiricilerin dikkatini bu platforma çekeceğini tahmin ediyoruz.Source link

(Visited 54 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!