Google Pixel 2'nin Sorunlarını Gideren Güncelleme! – Haberler


Google, Pixel 2 yeni serisi akıllı telefonlarında yaşanan sorunları gidermek ve güvenliği en üst düzeyde tutabilmek için yeni bir güncelleme yayınladı.

Google’ın yeni amiral gemisi modelleri için yayınlanan güncelleme ile birlikte Krack güvenlik açığının ve bunun yanı sıra cihazlarda ortaya çıkan ses ve görüntü sorunlarının giderilmesi hedefleniyor.

Nusret, Google Pixel 2 reklamında!

OLED ekranların can sıkıcı problemlerinden birisi olan ekran yanması, geçtiğimiz günlerde Pixel 2 serisinde ortaya çıkmıştı. Yeni güncelleme ile birlikte bu sorunun yazılım geliştirmeler ile aşıldığı ifade ediliyor.

Pixel 2 serisinde yaşanan ekran sorunları giderildi!

Cihazlarda ortaya çıkan ince tıklama sesi çözüme kavuşturulurken, artık kullanıcılara ekranın renk tonlarını belirleyebilmeleri için normal, doygun ve artırılmış olmak üzere üç farklı renk seçeneği sunuluyor.

Doygun mod kullanıldığında, ekran renklerinin özelleştirilemeyen bir konfigurasyona girdiğini belirten Google, bu mod ile renklerin daha canlı ve doygun, ancak doğruluk bakımından düşük olabileceğini ifade ediyor.

Arayüz ve yazılımda yapılan değişiklikler ile OLED ekranın ömrünün uzatılmasını hedeflediklerini belirten Google yetkilileri, güncellemenin günlük kullanım için büyük bir fark oluşturmayacağını özellikle vurguluyor.Source link

(Visited 2 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!