Galaxy S9 ve S9+'ın tüm resmi kılıfları ortaya çıktı – DonanimHaber


Güney Koreli üretici, yeni amiral gemisi modelleri Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın tanıtılmasına iki hafta kala cihazları koruyacak tüm resmi kılıfların fotoğraflarını paylaştı.

 

Güney Koreli teknoloji devinin yeni amiral gemileri Galaxy S9 ve Galaxy S9+ modellerini tanıtmasına yalnızca iki hafta gibi az bir süre kaldı. Bu zaman zarfında Samsung, ikiliyi çizilmelerden ve darbelerden koruması için üretilen resmi kılıfların tüm fotoğraflarını paylaştı.

Şirket, yeni amiral gemilerini alacak müşterileri için tasarım, işlevsellik ve sağlamlık açısından pek çok seçenekten oluşan resmi kılıfları sergiledi. Bu kılıflar arasında tercihinize göre birden fazla renk seçeneği de sunuluyor.

Geçtiğimiz hafta bu kılıflardan yalnızca bir tanesi olan Clear View bir videoda ortaya çıkmıştı. Ön tarafı şeffaf olan bu kılıf, saat ve bildirimleri görmenize de imkan veriyor. Bunun yanı sıra paylaşılan kılıflar arasında LED View de yer alıyor. Bu kılıf türü ise LED’ler aracılığı ile önemli bildirimleri ve saat gibi bilgileri kullanıcıya gösterme özelliğine sahip olmasıyla öne çıkıyor. Ayrıca Alcantara kılıf da kullanıcısına özel bir görünüm ve hissiyat sağlıyor.

 

 

Yeni sunulan Hyperknit adındaki kılıf türü ise arkasında örülü plastik şekliyle ve hafif yapısıyla dikkat çekiyor. Bu kılıfın renk yelpazesi lacivert ve parlak kırmızıdan oluşuyor. Görünümün yanında sağlamlığa da önem verenler için tercih edilebilecek kılıflar arasında ise güçlü yapısıyla sunulan MIL-STD-810G Protective modeli bulunuyor. Çeşitler arasına geri dönen silikon kılıflarda ise oldukça sevimli görünen şeftali rengi bile bulunuyor. İşte Samsung Galaxy S9 ve S9+ için üretilen resmi kılıflar:

 

 Source link

(Visited 4 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!