Galaxy S7 Ve S7 Edge'ye Ağustos Güncellemesi Geldi – veteknoloji


Galaxy S7 Ve S7 Edge'ye Ağustos Güncellemesi Geldi

Samsung piyasaya sunduğu amiral gemileriyle ciddi bir yükseliş yaşarken milyonlarca satış yapmayı başardı. Bu telefonlar için geliştirmelerin de sürdürülmesi üstelik kullanıcıları daha da memnun ediyor. Konu ile ilgili elde edilen bilgilerde telefon modelleri için Ağustos ayı güvenlik güncellemesinin yayınlandı belirtildi.

Kullanıcılar bu güvenlik güncellemesini alarak daha iyi bir telefon deneyimi elde edebilecek. Yapılan açıklamalarda ABD’deki kullanıcıları kapsayacak şekilde yeni güncellemelerin yayınlandığı belirtilirken güncellemeler yine telefonlar üzerinden kolay bir şekilde alınabilecek. Güncelleme yapmak isteyen kişilerin telefonların ayarlar bölümünden güncelleme menüsüne giriş yapması ve ardından yayınlanacak güncellemeleri telefonlarını alması yeterli olacak.

Yapılan güncellemeler özellikle ağustos ayı içerisinde yapılan bildirimlere yönelik gerçekleştirildi. Cihazda yaşanan çeşitli sorunlar ve performans hataları giderilerek kullanıcıların daha iyi bir telefon deneyimi elde etmesi amaçlanan güncellemeyi alan kişiler çok daha iyi bir işletim sistemini kullanma imkanı elde edilecek. Açıklamalarda kullanıcıların özellikle telefonda virüs gibi pek çok soruna yol açan uygulamalardaki sorunları giderilebileceği belirtilirken bu bakımdan oldukça kritik düzenlemeleri barındıran güncellemenin mutlaka alınması gerektiği belirtildi. Samsung tarafından yapılan bu güncelleme kullanıcıların bundan sonraki süreç içerisinde daha iyi bir telefon deneyimi elde etmesini sağlayacak.

[ad_2]

Source link

(Visited 40 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!