Galaxy Note 8'lerde batarya sorunu! Telefonların pili sıfırlanınca tekrar açılmıyor – Milliyet


Onur Binay/milliyet.com.tr

Samsung, geçtiğimiz senelerde hatalı piller yüzünden Galaxy Note 7 ile çok ciddi sorunlar yaşamıştı. Bu süreçte Note markası inanılmaz zarar görmüş ve Güney Kore devi pil güvenliğini elden geçirmek zorunda kalmıştı.

O zamandan beri, Galaxy S8, S8 Plus ve Note 8 modellerinde sorun kaldırılmış ve incelemelerde sorunun olmadığı söylenmişti. Ancak Samsung, yeni bir sorunla karşı karşıya olabilir. ABD’de olan bazı Note 8 kullanıcıları, şarj işleminin aniden kesildiği, tekrar başlamadığı ve pilin bitmesinin ardından telefonun yeniden açılmadığı şikayetiyle yetkili servislere başvuruda bulundu. 

Galaxy Note 8’deki yeni sorun, telefonda yer alan pilin tamamen boşalmasından sonra ortaya çıkıyor. Telefonun pili tamamen boşaldıktan sonra telefon bir daha açılmıyor. Bu durumda olan cihazlar şarj olmuyor, hatta telefonun LED şarj lambası bile yanmıyor.

Samsung’un sorunun farkında olduğu ve çalışmalara başladığı söyleniyor. Samsung’un kullanıcıların sorunlu cihazlarını kısa süre içinde değiştirdiği belirtildi. 
 Source link

(Visited 9 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!