Galaxy Note 8 ilk kez çalışır halde görüntülendi – Milliyet


07.08.2017’de eklendi07.08.2017-14:43 ‘de güncellendi

Samsung Galaxy Note 8 için artık gerim sayım başladı. Hakkında her geçen gün yeni bir sızıntı çıkan Samsung Galaxy Note 8’in çalışır halde olduğu üç yeni görüntüsü ortaya çıktı. Bu sayede Note 8’i üç farklı açıdan görebiliyorsunuz.

milliyet.com.tr

Sızıntılarıyla ünlü Evan Blass kısa bir süre önce Note 8’in resmi tanıtım görsellerini Twitter‘da paylaşmıştı. Şimdiyse Samsung Galaxy Note 8’in çalışır halde olduğu üç yeni görüntüsü ortaya çıktı.

İlk bakışta Galaxy S8′ benzerliğiyle dikkat çeken Note 8, diğer Note modellerindeki gibi kare bir tasarıma ve yüksek ekran/kasa oranına sahip. Görsellerde ‘Daima Açık Ekran’ modunun etkin olduğu da dikkat çekiyor. Ancak bazı ölü pikseller olduğundan ekranın geri kalan kısmı çalışmıyor.

Note 8, Galaxy S8’e kıyasla daha keskin köşelerle geliyor. Telefonun güç/kilit düğmesi sağ tarafta yer alırken ses seviyesi ve Bixby için tuşlar sol kısımda yer alıyor. 

Galaxy Note 8’in 18.5:9 en-boy oranında 6.3 inç 2960×1440 çözünürlükte SuperAMOLED ekranla gelmesi bekleniyor. S Pen’i de unutmamak gerek. Çift kamera kurulumu, LED flaş ve parmak izi okuyucu da cihazın arkasında bulunuyor. 

Samsung’un Galaxy Note 8’i 23 Ağustos’ta duyurması bekleniyor. Öte yandan Galaxy Note 8’in yurt dışında 1.000 dolardan satışa sunulacağı söyleniyor. Note 8’le ilgili yeni bilgiler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.Source link

(Visited 14 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!