Galaxy Note 8 için yeni söylentiler! – Sabah


‘un çıkacak mı çıkmayacak mı sorularının kaynağı olan 8 modeli hakkında yeni söylentiler ortaya çıktı. Yeni iddialar Note 8’in bazı özelliklerini ortaya çıkartıyor.


‘un S8 kadar hatta ondan çok merak edilen modeli Galaxy 8 oldu. 2016 yılından Galaxy Note 7 ile çok büyük sorunlar yaşayan Samsung’un bu seriyi devam ettirip ettirmeyeceği konusu ise gündemden düşmezken, Note 8 hakkında yeni iddialar ortaya çıktı.


SAMSUNG GALAXY NOTE 8 HAKKINDA YENİ DETAYLAR!


Samsung Galaxy Note 7 sonrasında Note 8 modelinin hakkında büyük soru işaretleri vardı. Bu serinin devam edip etmeyeceği, ederse adının ne olacağı gibi sorular yavaş yavaş şekilleniyor.


Evan Blass, öncelikli olarak Galaxy Note 8’in SM-N950 kod adına sahip olacağını iddia ediyor. Great adı altında üretilmesi beklenen telefonun tasarımsal ve bazı teknik verileri de yüksek sesle konuşulmaya başlandı. Öncelikli olara Note 7’de olduğu gibi çift tarafı kavisli Note anlayışının süreceği konusunda bir netlik söz konusu.


Ortaya çıkan ilk şematik çizim ise telefonun tuşsuz bir tasarıma sahip olacağını gösteriyor. Ön kısımdaki iki yuvarlak alanın ise ön kamera ve iris tarayıcısı olması kuvvetle muhtemel. S-Pen ve USB portunun yer aldığı yerde görünen hoparlöre ek olarak, üst kısımda da bir hoparlör daha olması bekleniyor. Bu da telefonun artık stereo ses deneyimi sunacağının en net işareti.


Donanım noktasında ise iddialar Galaxy Note 8’in 6.4 inç boyutlu 4K ekrana sahip olacağı yönünde. Bu şekilde karşımıza çıkacak olan Galaxy Note 8’in Ultra-HD VR Teknolojisine de sahip olması kaçınılmaz olacaktır.


Merak edilen bir diğer detay ise işlemci ve diğer bileşenlerde karşımıza çıkıyor. Galaxy Note 8 modelinde, Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinde yer alacak olan Snapdragon 835 veya Exynos 8895 işlemcisinin yer almasına kesin gözüyle bakılmakta. Dikkat çeken noktalardan biri de RAM ve depolama noktasında karşımıza çıkıyor zira Note modelinin 6 GB RAM ve 256 GB dahili depolama alanına sahip olması tahmin ediliyor.


2016 yılında IFA’dan hemen önce tanıtılan Galaxy Note 7 modelinin aksine, tıpkı Galaxy S8 modellerinde olduğu gibi bu modelin de resmi lansmanının fuar sonrasına kalması yüksek bir olasılık.Source link

(Visited 26 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!