Galaxy Note 8 4GB RAM versiyonu geliyor – www.teknoburada.net


Galaxy Note 8 tanıtılmadan önce telefonun 8 GB RAM versiyonunun olabileceği konuşuluyordu. Ancak telefon depolama tarafında 64 GB / 128 GB / 256 GB seçenekler sunmasına rağmen bellek tarafından sadece 6 GB RAM gördük. Çin’den gelen son haberler ise ilginç bir şekilde Galaxy Note 8 4GB RAM sürümünün yolda olduğunu gösteriyor.

Galaxy Note 8 4GB RAM seçeneği

Çin belgelendirme kuruluşu TENAA’da ortaya çıkan bir belgeye göre Samsung, Galaxy Note 8’in 4 GB RAM’e sahip versiyonunu hazırlıyor. 4 GB RAM’in yer verildiği modelde dahili depolama 64 GB ve 128 GB olacak.

Galaxy Note 8 4GB RAM

Galaxy Note 8 4GB RAM

Samsung’un 4 GB RAM’e sahip Galaxy Note 8’i neden hazırladığını bilmiyoruz, ancak görünen o ki fiyatı biraz daha düşürüp özellikle Çin ve Uzak Doğu pazarlarında daha makul seviyelere çekmek istiyor.

Galaxy Note 8’in Amerika fiyatı 930 $, Avrupa fiyatı 999 € ve Türkiye fiyatı 4.999 lira olarak açıklandı. Açıkçası 4 GB RAM’in Galaxy Note 8 fiyatını pek de rekabetçi bir düzeye çekeceğini düşünmüyoruz.Telefonda yer alan diğer tüm özellikler 6 GB RAM’e sahip model ile aynı olacak.

Huawei Mate 10 basın görüntüsü: Samsung’a gönderme!Source link

(Visited 11 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!