Galaxy Note 7'deki İris Tarayıcı Doğrulandı – Webtekno


Neredeyse tüm özellikleri hatta fiyatı sızdırılan Samsung’un yeni üst seviye akıllı telefonu Galaxy Note 7 ile ilgili yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Hatırlayacak olursanız cihazın sızdırılan özelliklerinde iris tarayacısı olduğu net bir şekilde görülüyordu, şimdi ise Note 7’de iris tarayıcı olacağını doğrulayan yeni bir detay ortaya çıktı.

Hindistan’ın popüler ithalat – ihracat verilerini gösteren internet sitesi Zauba’da görülen bilgilere göre Nisan ayında Güney Kore’ye sevkiyatı gerçekleştirilen iris tarayıcıların yanında “Samsung telefonu için” bilgisine yer veriliyor. Sitede net olarak Galaxy Note 7 cihazı için olduğu bilgisine de yer verilmese de, Note 7’nin sızıntılarıyla birlikte bu iris tarayıcıların Galaxy Note 7’de kullanılacağı kuvvetle muhtemel.

Ayrıca Güney Kore’ye olan gönderimlerin yanı sıra listede en güncel iris tarayıcı sevkiyatının Samsung’un fabrikasının bulunduğu Vietnam‘a yapıldığı görülüyor. Böylelikle artık Note 7 cihazında iris tarayıcı olacağı netleşti diyebiliriz.

Galaxy Note 7 bu özelliğiyle kilit açma konusunda hem en güvenli hem de en hızlı yöntemlerden birini sunacak. Paylaşılan sızıntılarda Galaxy Note 7 cihazının iris tarayıcı özelliği sayesinde sadece 1 saniyede kilidinin açıldığı söyleniyor.Source link

(Visited 48 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!