Galaxy C7 İçin Nougat Dönemi Başladı – Radarex


Android sürüm güncellemeleri genel olarak çok yavaş ilerlemekte. Markalar güncellemeler için modellerini hazırlamayı bir türlü başaramıyor. Telefon modellerine göre bile farklılık gösteren sürümlerin uyum süreci epey bir zaman alıyor ve kapsamlı bir çalışma istiyor. Buna karşın bazı firmalar güncelleme işlemi zor olsa bile telefonları için bir bir güncellemeler yayınlıyor. Bu firmalardan birisi de Samsung. Android güncellemeleri konusunda ilk zamanlar pek başarılı olmasa da şimdilerde hızlanmaya başlayan teknoloji devi, son olarak Galaxy S8 serileri için yayınlamış olduğu Oreo beta güncellemesi ile gündeme gelmişti. Şimdi ise Galaxy C7 için Android Nougat güncellemesi gündeme geldi.

Galaxy C7 Android Nougat Yayınlandı

Aslında çok yeni bir seri olmamasına karşın son seri Galaxy C7 akıllı telefonlarının güncelleme alması sürpriz oldu. Öyle ki Android Nougat sürümünün yayınlanmasının üzerinden oldukça uzun bir zaman geçti. Bu nedenle artık güncelleme gelmesi beklenen bir durum değildi. Fakat Samsung daha önce açıklanan listelerde de Android Nougat alacak modeller arasında Galaxy C7 serisini de göstermişti.

Galaxy C7

Geç gelen bir güncelleme olsa da yayınlanan güncellemenin detayları da hemen ardından açıklandı. Böylelikle Galaxy C7 sahipleri Android Nougat sürümüne kavuşmuş oldu. Tabii ki yeni güncelleme sonrasında akıllı telefonlara tüm Android Nougat özellikleri getirilmiş oldu. Fakat güncellemenin tek sunduğu ayrıcalık Android Nougat özellikleri olmadı. Bunun yanı sıra yine Samsung kendi özelleştirmelerini de yapmış gibi gözüküyor.

Samsung Experience arayüzünün geldiği ve yine markanın kendi yeni tasarımlarını uyguladığı güncelleme, oldukça sevilecek gibi gözüküyor. Sadece amiral gemisi akıllı telefonların değil, orta segment akıllı telefonları içinde güncellemeler yayınlayacağını bir kez daha gösteren markanın, güncelleme sürecini ise biraz uzun tutabileceğini belirtelim. Şu an için yayınlanan güncellemenin bölge bölge dağıtılmaya devam ettiğini belirtelim. Bu nedenle tüm güncellemenin tamamlanması biraz daha zaman alacak gibi duruyor.Source link

(Visited 12 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!