Galaxy A7 (2017) Güncellemeleri Devam Ediyor – Radarex


Akıllı telefonların orta segment amiral gemisi modellerinden biri olarak piyasaya sürülen Galaxy A7 (2017) akıllı telefonları, Samsung’un en sevilen serilerinden biri olmayı başarmıştı. Orta segment içerisinde suya dayanıklı bir model olarak sunulması ve kullanılan yeni tasarımla beraber öne çıkan bir akıllı telefonun ortaya koyulması, Samsung’un kullanıcı kitlesini bir hayli genişletmesine neden oldu.

Orta segment amiral gemisi modelinin 2018 yılı için yenilenen serileri tartışılmaya başlamış olsa da hala gündemde olan Galaxy A7 (2017) serilerinin, şimdilerde yeni güncellemeler almaya başladığını görüyoruz. Android güncellemesi olmasa da bu kez yayınlanan güncelleme sistem güncellemesi olarak önemli değişiklikleri getiriyor.

Galaxy A7 (2017) Güncellemesinde Yer Alan Detaylar

Başta söylediğimiz gibi yeni güncelleme bir sistem güncellemesi. Yani Android sürüm için yayınlanmış olan bir güncellemeden söz etmiyoruz. Bunun yerine Samsung’un yayınlamış olduğu bir düzen güncellemesini görüyoruz. Yeni güncellemenin bu noktada getirdiği en büyük artı ise hata iyileştirmeleri olarak karşımıza çıkıyor.

Galaxy A7 (2017)

Galaxy A7 (2017) modelinin en kritik açıklarının yeni güncelleme sonrasında tamamen kapatıldığı açıklanmış durumda. İlk bilgilere göre 10 ayrı güvenlik açığının kapatılması sağlanıyor. 10 ayrı kritik güvenlik açığının kapatılması ise Samsung kullanıcıları için bu güncellemeyi oldukça önemli hale getirdi. Yeni güncellemenin şu an için sadece denemeye açıldığı belirtiliyor.

Meksika bölgesinde güncellemeleri yayınladığı açıklanan Samsung’un, Galaxy A7 (2017) akıllı telefonları için hazırladığı güncellemeyi tüm bölgeler için ne zaman yayınlayacağı bilinmiyor. Ülkemiz içinde güncellemenin ne zaman geleceği konusunda kesin bilgiler elde edemedik. Fakat yenilikler değil güvenlik yamaları getiren bu güncellemenin kesin olarak ülkemiz içinde yayınlanacağını biliyoruz. Sadece güncelleme için yayın sürecinin nasıl olacağı kesin değil. Galaxy A7 (2017) bundan sonraki aşamada Android güncellemelerini de alacak.Source link

(Visited 8 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!