Facebook Messenger yenileniyor! – ShiftDelete


Facebook Messenger kullanıcılarına yenilikler sunmaya devam ediyor. Bugün yeni tasarımı ve özellikleri ile kullanıcılarının karşısına çıkacağını duyuran Messenger, yenilenmiş hali ile bütün dikkatleri üzerine toplayacak.

Messenger’a önemli yenilikler geliyor!

Facebook yetkililerinin bugün yaptığı açıklama ile birlikte, Messenger kullanıcılarına sunacakları yenilikleri gün yüzüne çıkarttılar.

Yeni bir ana sayfa görünümü ile kullanıcıların karşısına çıkmayı hedefleyen Facebook, yeniliklere doymuyor. Messenger uygulamasını daha kullanışlı hale getirmeyi planlayan sosyal medya devi yeni güncelleme ile birlikte, tasarım konusunda önemli adımlar atacak.

Öncelikle uygulamanın ana sayfasında bir düzenlemeye gidecek olan Facebook, daha sonra yapacağı ufak tefek dokunuşlarla, mesajlaşma uygulamasına hem pratiklik hem de farklı bir hava katacak.

17-05/18/facebook-messenger.jpg

Kullanıcıların kendi aralarında daha rahat mesajlaşmasını sağlanmak için yetkililer, aktif olanlar özel olarak vurgulanacağı yeni bir sekmenin, uygulamaya ekleneceği belirttiler. 

Uygulamanın alt kısmına yeni bir görev çubuğu ekleyen Facebook, bu bölümde kullanıcıların hızlıca erişmesi için Aramalar, kamera tuşu, kişiler ve oyun seçeneklerine yer verecek.

Yapılan açıklamaya göre bu hafta içinde iOS ve Android kullanıcıları için kullanıma sunulacağı da gün yüzüne çıktı.

:: Yeni güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN – ShiftDelete.NetSource link

(Visited 34 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!