Essential Phone'un aksesuarları çoğalıyor – Akıllı Gündem


Essential Phone’a manyetik pinler aracılığıyla bağlanabilen aksesuarlar çoğalıyor. Andy Rubin’in yaptığı açıklamaya göre, toplamda 6 adet olacak aksesuarlardan 2 tanesi şuan geliştirme aşamasında. İşte detaylar.

Essential Phone çıktığından bu yana detaylı bir şekilde inceleniyor. Bu incelemelerden çıkan ortak sonuç cihazın sağlam yapısı ve kullanıcıya verdiği özel hissiyat oldu diyebiliriz. Sahip olduğu özellikler ile kullanıcısına yüksek performans vaat eden Essential, ayrıca isteyenler için telefona manyetik pinler aracılığıyla bağlanabilen 360 derece 4K kamera ile birlikte satışa sunuluyor.

Gelen haberlere göre Essential’in sahip olduğu manyetik aksesuarlar zamanla çoğaltılacak. Totalde 6 tane olması beklenen aksesuarlardan iki tanesi geliştirme aşamasında. Bunlardan bir tanesi telefondan otomobile kablosuz olarak yüksek kalitede ses sağlayacak küçük bir alet. İkincisi ise Andy Rubin‘in dünyanın en küçük 3D lazer tarayıcısı olarak nitelediği cihaz.

İkinci aksesuarın tam olarak ne için kullanılacağıyla ilgili bir açıklama bulunmuyor. Ancak yakın bir zamanda bununla ilgili daha spesifik bir bilgi verileceğini düşünüyorum.

Essential şuan zaten ikinci aksesuar olarak bir kablosuz şarj cihazı geliştiriyor. Yukarıda bahsettiğimiz diğer ikisi ise yolda olan aksesuarlar.Source link

(Visited 4 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!