Essential Phone'a Aksesuar Üreticilerinden Yoğun İlgi! – Uzman Mobil


Çıkışı OnePlus akıllı telefonu gibi yılan hikayesine dönen Android işletim sistemi kurucusu olan Andy Rubin’in akıllı telefonu Essential Phone’a aksesuar üreticileri yoğun ilgi gösterdi. İşte Essential Phone’un kendisi kadar büyüleyen aksesuarları.

Kısa bir süre önce tanıtılan ancak henüz satışa sunulmayan ve kısa süre içinde de satışa sunulması beklenmeyen Andy Rubin’in Essential Phone’una aksesuar üreticileri de yoğun ilgi gösteriyor. Belirsiz bir süre sonra satışa çıkacak olan Essential Phone 360 derece 4K kayıt yapabilen kamera ile satışa sunulacak.

Apple’ın iPad Pro modelinde kullandığı Smart Connector benzeri manyetik pin’lerle aksesuar bağlantısına izin veren Essential Phone’a manyetik pin ile bağlanan daha çok aksesuar üretileceği açıklandı. Apple’ın SmartConnector iler başarısız olduğu gerçeğinin ardından Essential Phone’un böyle bir şeyi başarmış olması pek çok kişinin takdirini kazanmasına neden oldu.

Ayrıca Essential Phone satışa çıktıktan sonra yeni bir manyetik pin ile çalışan aksesuar çıkacak. Bu yeni aksesuarın ne olacağını henüz açıklamayan yöneticiler konuyla ilgili bir açıklama yapacaklarını açıkladı. Şimdilik yeni bir kablosuz şarj cihazı geliştiren Essential şirketi görünüşe göre rakiplerinden daha fazla aksesuar desteğini Essential Phone’a sunacak.Source link

(Visited 5 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!