Essential Phone Akıllı Telefonlarının Satışı Başladı – Radarex


Andy Rubin tarafından geliştirilen ve geliştirildiği andan itibaren konuşulmaya devam eden iddialı akıllı telefon modeli Essential Phone, ne yazık ki bir türlü satışa çıkarılmamıştı. Yeni seri akıllı telefonların ne zaman satışa çıkarılacağı konusunda net bilgiler ise bir türlü verilmemişti. Aslında tanıtımda Haziran ayı tarihi gösterilmiş olsa da telefonların Haziran ayı içerisinde gelmediğini gördük.

Belli sorunlar nedeniyle yeni sürümü çıkış yapmayan akıllı telefonların, bir süre sonra yeni modelinin Temmuz ayında geleceği açıklanmıştı. Fakat Temmuz ayı içinde çıkış gerçekleşmesi. Artık son olarak bu ay içerisinde satışa çıkacağı iddiası gelen Essential Phone akıllı telefonları için tam umutlar bitiyor derken, beklenen haber geldi ve akıllı telefonların satışı başladı.

Essential Phone Ne Kadar Fiyatla Satılıyor?

Andy Rubin tarafından tanıtıldığı andan bu yana ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşacağı belirtilen akıllı telefonların satışı, şimdilik sadece Amerika’da başladı. Tüm Amerika genelinde satışa çıkan akıllı telefonların tek renk ile piyasada olduğunu da belirtelim. Tanıtımda dikkat çeken beyaz renk yine stok sorunları nedeniyle satışa çıkmış değil. Bunun yerine siyah renkli model satışta. Essential Phone serisinin satışa çıkan modelinin fiyatı ise 699 dolar olarak açıklandı.

Essential Phone

Amerika’da satışta olan akıllı telefonların, aksesuarlarının da satışta olduğunu da belirtelim. Özellikle 360 derece kamera aksesuarı, en az telefon kadar gündeme gelecek gibi duruyor. Bu aksesuarında 199 dolar gibi bir fiyatla satışta olduğunu görmek mümkün olacak.

Essential Phone akıllı telefonların Avrupa pazarında satışa çıkması ise uzun bir zaman alacak gibi. Özellikle ülkemizde yeni modellerin satışının başlamayacağı bile konuşulmakta. Avrupa pazarında da stok sorunları nedeniyle yeni serinin teslimatlarına geçilmesi bir hayli zaman alacak. Yine de telefonların satışa çıkmış olması, gerçekten bu model ile karşılaşacağımızı kanıtlamış oldu. Bundan sonra stok sorunlarının giderilmesi için çalışmalar devam edecek.Source link

(Visited 9 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!