En İyi Google Play Android Uygulamaları ! – Ekstra Haber – Tekno Gündem


Android telefonların uygulama mağazasının yer aldığı Google Play’de yeralan en iyi uygulamaları bu haberde derledik. En iyi haberlerden en iyi oyunlara kadar 2016 yılına damga vuran ve kullanıcılarını memnun eden uygulamaların en iyilerini ve ne için kullanıldıklarını okurlarımız için derledik ve hazırladık.

İşte en iyi uygulamalar.

 

En İyi Oyun Uygulaması :

MY HORSE: 10 Milyon indirme sayısını aşan ve 1 Milyon 177 bin 572 kişi tarafından 5 tam yıldız verilen uygulama çocuklar için olduğu gibi 12-15 yaş arası gençler içinde ideal bir oyun. Bir atı yetiştirmek ve onu yarışlara hazırlamak ve bu yarışlara katılarak şampiyon olmak gibi level seviyeleri bulunan oyun aynı zamanda çocukların hayvan sevgisinin artmasına de neden oluyor. Eğitici ve şiddetten uzak duran bu oyun yetişkinlerce de oynanaabiliyor.

SÖZCÜK BULMACA: Yetişkinler için ve zea gelişimi için 15 yaş üzeri oynanan ”sözcük Bulmaca” oyunu yaklaşık 1 Milyon indirmeyle Google Play’ın en fazla indirilen zeka oyunlarından. 4 Tam yıldız alan uygulamada, 5x5bir tahtada karışık bir şekilde yerleştirilen harfer arasından en uzun ve en anlamlı kelimeyi bulmak için ve tahtada gizli toplam 12 keilmeyi bulmak için amaçlanan oyunda zamanla yarışılıyor. Online yani çevrimiçi olarak başkalarıyla da oynananılabilinen oyun aynı zamanda offline olarakta sadece kişi tek başına oynayabiliyor.

En İyi Aile Uygulaması : 

MANDALA BOYAMA: En çok indirilen beceri uygulamalarından birisi olan Mandala Boyama, yetişkin ve çocuklar için 100 boyama tablosu sunuyor. 10 Milyondan fazla indirme sayısı gören uygulama bir oyun olmasa da boyama yapması bir oyun kadar keyif verici. 5 Yıldız üzerinden 4.3 yıldız alan uygulama tam bir aile uygulaması olarak Google Play mağazalarından edinilebilir ve ücretsizdir.

En İyi Fotoğraf Uygulaması : 

FOTO KOLAJ EDİTÖRÜ: Akıllı cihaz kullanan herkesin vaz geçilmezlerinden olan Fotoğraf ve Selfie çekimi bu uygulamayla oldukça zevkli ve güzel bir hal alıyor. 10 Milyon indirme barajını çok rahat aşan ve 5 Yıldızlık tam performans çıtasından sadece 0,7 ğuan aşşağıda bulunan bu uygulamayla çekilen fotoğraflara efenkt uygulamak, yada renk verip rengini soldurmak mümkün. Fotoğrafların üzerinde değişiklik yapmakta bu uygulamayla çok kolay.

En İyi Haber Uygulaması : 

HABERLER.COM: Yeni geliştirdiği ve anlık bildirimler için uygun hale getirdiği yeniliklerle bir çok telefona girmeyi başaran Haberler.com, bu yılın en iyi haber uygulaması olmayı başardı. Günlük milyonlarca kullanıcı tarafından tıklanan uygulamanın kısa yolunu telefonuna indirdiği taktirde, anlık ve son dakika haberlerini kullanıcı telefonuna bildirim olarak alabiliyor. Kategorileştirme ve isteğe bağlı kategorilerde bilgilendirme gibi özellikleri bulunan haber uygulaması bu yılın en iyisive en çok kullanılan uygulaması oldu.

En Yararlı Uygulaması : 

Google Çeviri: Tam 100 Milyon uygulma indirme başarısı gösteren ve 5 tam yıldızın 4.4 değerini almayı başaran Google Çeviri, 103 farklı dili çeviri yapabiliyor. 32 Dili bir birilerine çevirebilen ve Uzun uzun kelimeleri bile çevirme yetisi bulunan ve bu durumu gerçekleştirirken asla zaman kaybı yaratmaan Google Çeviri, el yazısını bile okuma güncellemesine sahip. Yani klavye ile yazmak yerine elinizle çizdiğiniz harfi hangi dilde söylmek istediğinizi büyük ölçüde anlama becerisi oldukça yüksek.

En İyi Müzik Uygulaması : 

TUBİDY: Online müzik dinleme, video klip izleme ve indirme gibi özellikleri bulunan Tubidy Mp3 uygulaması yada Tubidy Mobi uygulaması bir birlerinin aynı ama değişik versiyonları. Her ikisi de aynı şirket tarafından aynı hizmet için ve aynı özelliklerle kullanılan uygulamanın milyonlarca kullanıcısı var. İndirme işlemi yada dinleme için internet şartı aranan uygulama wi-di üzerinden de kullanılabiliyor.

En İyi Seyehat Uygulaması : 

MAPS.ME: Offline olarak yani intenret bağlantısı gerekmeksizin dünyadaki tüm ülkelere ait ayrıntılı ve neredeyse tamamı güncel haritalar sunan Maps.me, 40 Milyondan fazla indirme sayısına ulaştı. 80’den fazla ülkenin en iyi 5 seyehat uygulamasından birisi olan maps.me yüksek ayrıntı seviyesinin yanı sıra 345 ada ve ülkeyi kapsayan harita ve bu haritaları offline kullanma özelliği sunuyor. Yürüyüş yollarından, benzinlik, lokanta ve ziyaret yerlerine kadar bir çok aktif noktayı gösteren maps.me, seyehat için 2016 yılının en iyileri arasında gösteriliyor.

En İyi Spor Uygulaması : 

MAÇKOLİK: Gerek online ve canlı maç yayınları gerekse spor haberleriyle kullanıcılarına oldukça iyi bir hizmet veren Maçkolik Canlı Sonuçlar uygulaması 5 milyondan fazla indirme saysıyla ve 4.1 değer puanıyla oldukça dikkat çekiyor. Gerek Yerel bahis şirketi ‘iddia’nın maç programlarına göre kodlama yapan gerekse tüm dünya liglerini futbol, basketbol, voleybol gibi bir çok spor dalında anında güncelleyen ve sonuçları en doğru şekilde veren uygulama 2016 yılının zirve tırmanışı yapan uygulamaları arasında.Source link

(Visited 12 times, 1 visits today)

Author: Editor

Share This Post On

Submit a Comment Cancel reply

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!