Dünyanın En Büyük Qled Oyuncu Monitörü! – Haberler


Gamescom 2017 etkinliğinde Samsung tarafından dünyanın en büyük QLED oyuncu monitörünün tanıtımı gerçekleştirildi. Samsung CHG90 QLED Gaming Monitor adlı ürün, diyagonal 49 inç büyüklüğünde ve 32: 9 süper ultra genişlikte.

Samsung CHG90 QLED Gaming Monitor özellikleri

Samsung tarafından IMAX tarzı sinematik görüntüleme deneyimi sunduğu ifade edilen Samsung CHG90 QLED Gaming Monitor modelini zihninizde canlandırmak için iki adet çerçevesiz 27 inç 16: 9 monitörü yan yana düşünebilirsiniz. Ürün bir oyuncu monitörü olarak anılsa da çoklu görev işlerinde de harika bir kullanım sunabilecek nitelikte.

Quantum Dot ve OLED teknolojilerini bir arada sunan Samsung CHG90, daha çevreleyici görüntüleme deneyimi için 1800R kavise sahip. Çözünürlük olaraksa 3840 x 1080 piksel sunuluyor. 32: 9 HDR ekranın maksimum tazeleme oranı ise 144 Hz ancak 60 Hz veya 120 Hz seçimi yapmanız mümkün. Bu arada monitörün FreeSync veya Active Sync desteği sunup sunmadığı şimdilik açıklanmış değil. 1 ms tepki süresi ve dahili Oyun Modu seçenekleri de yine öne çıkanlar arasında.

Resim içinde Resim (Picture-by-Picture) işlevi ile birden fazla kaynaktan gelen görüntüyü izlemek mümkün. Bağlantı seçenekleri olaraksa iki adet HDMI, bir adet DisplayPort ve ses çıkışı portları bulunuyor. CHG90″ın oldukça sade siyah ve gümüş renklerde ergonomik tasarıma sahip olduğunu da belirtelim.

Gamescom 2017 sonrasında Avrupa pazarında satışa sunulacağı belirtilen Samsung CHG90 QLED Gaming Monitor için fiyat bilgisi henüz verilmiş değil.Source link

(Visited 5 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!