Darksiders 3 yeni bir video daha yayınlandı – Donanım Günlüğü


THQ Nordic ve Gunfire Games işbirliği ile geliştirilen Darksiders 3 için geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyurulmuştu. Oyun dünyasının önde gelen mecralarından biri olan IGN’de yayınlanan video ile resmiyet kazanan serinin yeni oyunu hakkında daha fazla detay ortaya çıktı.

Yayınlanan ilk videosu ile oyun severlerde büyük merak uyandıran Darksiders 3 için yaklaşık olarak 13 dakika uzunluğunda geniş bir oynanış videosu yayınlandı. Yayınlanan video ile birlikte oyunun kontrol mekanizması ve atmosferine dair daha çok detay da ortaya çıkmış oldu.

Lafı daha fazla uzatmadan sizleri serinin yeni oyunu için yayınlanan oynanış videosu ile başbaşa bırakalım.

Daha önce yayınlanan tanıtım videosunda da belirtildiği üzere Darksiders 3’te Fury isimli bir büyücüyü kontrol edeceğiz. Dünyadaki bozulan düzeni düzeltmek için kolları sıvayan Fury, Mahşerin 4 Atlısı (elbette kendi hariç) ve 7 Ölümcül Günah gibi rakiplerini alt etmek zorunda kalacak.

IGN tarafından yayınlanan oynanış videosuna baktığımızda, Darksiders 3’in ilk iki oyunun izinden gittiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Zira oynanış temasından tutun da oyunun atmosferine kadar birçok detay ilk iki oyundan önemli izler taşıyor. Kısacası eğer ilk iki Darksiders oyununu beğenerek oynadıysanız, Darksiders 3 de hoşunuza gidecektir.

PC, PlayStation 4 ve Xbox One için geliştirilen Darksiders 3’ün çıkış tarihi ise henüz netleşmiş değil.Source link

(Visited 31 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!