Candy Crush TV Şovu CBS'te 9 Temmuz'da Başlıyor. – Haberler


Candy Crush TV Şovu CBS’te 9 Temmuz’da Başlıyor.

Bağımlılık yaratan oyunların başında gelen Candy Crush PrimeTime TV şovuna geçiyor. CBS 9 Temmuz’da galasını yapacağını açıkladı.

Mobil dünyanın en önemli oyunlarından biri olan Candy Crush TV ekranlarına taşınıyor. Amerikan CBS televizyonu mobil oyunu TV Game Show’una dönüştürecek projesini geçtiğimiz yılın Ekim ayında açıklamıştı.

#CBS Announces Summer premiere dates @CBSBigBrother 6/28 @ZooCBS 6/29 #CandyCrush Premiere7/9 #Salvation Debuts7/12 https: //t.co/AolOlSiAzq pic.twitter.com/OFVYsw4w58

— CBS Tweet (@CBSTweet) 16 Mart 2017

Candy Crush TV Oyun Gösterisi 1 Saat Sürecek. Rekabet TV ekranlarına taşınıyor. 

TV Oyun Gösterisi bir saatlik canlı oyun gösterisi olarak sunulacak. Lionsgate ve King tarafından yaratılan oyun Bir Candy Crush Şampiyonu çıkarmak için televizyonda canlı yarışacak 2 ekipten oluşacak.  Muhtemelen kazananlar daha sonra bir birleri ile tekrar yarıştırılacak.

Peki Neden ?

Amerika CBS televizyonu insanların yeni nesil teknoloji kullanılarak beyinlerini yarıştırabilecekleri bir rekabet ortam oluşturmak istiyor.

Teknik anlamda kulağa Wipeout yarışları gibi geliyor. Wipeout’un yapımcısı Matt Kunitz  şimdi de yeni Candy Crush Oyun Gösterisi Serisinin arkasında olan isim olacak.

CBS

http://www.teknotalk.com/candy-crush-tv-sovu-55304/Source link

(Visited 6 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!