Call of Duty World War 2 duyuruldu! – CNN Türk


Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz ay yeni Call of Duty oyununa ait olduğu iddia edilen bazı görseller sızdırılmıştı. Bu görseller serinin bir sonraki oyunun 2. Dünya Savaşı’nı konu edineceğini gösteriyordu. Doğal olarak Call of Duty’nin gerçek anlamda köklerine dönecek olması oyuncuları hayli heyecanlandırmıştı.

Sonunda Activision’dan beklenen açıklama geldi. Call of Duty’nin web sitesinde Call of Duty World War 2 isimli yapımın 26 Nisan’da canlı yayında tanıtılacağı belirtildi.

Son yıllarda Call of Duty serisi iyiden iyiye ruhunu kaybetmişti. CoD 4 ile başlayan modern savaş tutkusu, köklerinde 2. Dünya Savaşı temasına sahip yapımı, farklı bir konsepte oturtmuştu. Haliyle bu durum serinin fanları üzerinde olumsuz etkilere yol açtı. Zira son yıllarda Call of Duty serisinin gidişatı da iyice bozulmuştu. Genel itibariyle yeni çıkan her oyunuyla rekor kıran seri, son birkaç yıldır satış rakamları bazında da gerilemeye başlamıştı.

Sledgehammer’ın önemli isimlerinden Michael Condrey yaptığı bir açıklamada “geleneksel savaş” temalı bir Call of Duty oyununa sıcak baktığını zaten önceden belirtmişti.

Call of Duty’nin, tekrardan 2. Dünya Savaşı temasına dönmesi oyuncular açısından gerçekten önemli bir gelişme. Bakalım Call of Duty serisi yeni oyunuyla eski başarılı günlerine geri dönebilecek mi? Bekleyip göreceğiz.Source link

(Visited 39 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!