Call of Duty Infinite Warfare Ücretsiz Olarak Sunuldu – Radarex


Oyun tutkunları için en çok konuşulan oyunlardan biri olan Call of Duty, şimdilerde yeni oyunu Call of Duty WM 2 ile gündemde. Serisinin yeniden 2.Dünya Savaşı’na dönecek olan oyunu olarak gösterilen Call of Duty WM 2 için beta süreci hazırlıkları da başlamış durumda. 27 gün sonra beta süreci de başlayacak olan yapımın heyecanı bir yana dursun serisinin şu an için son oyunu olan Call of Duty Infinite Warfare oyununun ise ücretsiz olarak sunulduğu belirtildi. Şu an için oyunun ücretsiz olarak yayınlandığının açıklanmasıyla beraber tekrar gündeme gelen güncel serinin nasıl ücretsiz olarak sunulacağının detaylarına geçelim.

Call of Duty Infinite Warfare Ne Kadar Süre Ücretsiz Olacak?

Steam üzerinde ücretsiz olarak yayınlandığı belirtilen oyunun tabi ki bir kampanya kapsamında böyle bir haberle gündeme geldiğini de ekleyelim. İlk bilgilere göre oyun sadece 30 Temmuz tarihine kadar ücretsiz olarak oynanabilecek. Yani oyunun sadece 2 günlük ücretsiz olarak sunulduğunu belirtelim.

Call of Duty Infinite Warfare

Bunun yanı sıra Call of Duty Infinite Warfare oyunun ücretsiz süreci boyunca indirimde kalacağını da belirtelim. %50 indirimli olarak yayınlanacak olan oyunu, indirim süresi sonrasında satın alan kullanıcılar doğrudan oyuna da kaldığı yerden devam edecek. Ücretsiz olarak yayınlanacak olan sürümün sınırları da yok. Yani kullanıcılar 2 gün boyunca baştan sona oyunu deneyebilecekler.

Call of Duty Infinite Warfare Ne Kadar İlgi Görüyor?

Haberin dışında şunu da belirtelim ki oyun pek fazla beğeni almış değil. Call of Duty serilerinin dışına çıkarak çok daha farklı bir hikaye sunması ve uzayı konu alması gibi detaylar oyunun aslında ciddi oranda eleştiri almasına neden oldu. Bunun yanı sıra oyun için istenen ücretlerde bir hayli yüksek.

Özellikle oyunun satışı için yarı yarıya indirimde bile 100 TL’nin üzerinde bir fiyatın istenmesi, zaten eleştiri alan serinin çok fazla satış elde edemeyeceğini de gösteriyor. Muhtemelen ücretsiz oyun kararı sonrasında da durum değişmeyecek. Bunun için satış verilerini takip etmek gerekiyor.Source link

(Visited 30 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!