Bu iPhone 4 Kırık Ama 150 bin Dolar! Sebebi ise… – Guncel724


Ebay üzerinden her gün değişik şeyler satılıyor. Bu seferki satışa konulan ürün ise bir iPhone 4. Bu özel ürün çatlamış vaziyette ama fiyatı görenleri hayrete düşürüyor. Telefon’un özelliği ise arkasında Steve Jobs ile alakalı bir şey olması.

Apple Steve Jobs anısına öel olarak tasarladığı iPhone 4’ler bulunuyor. Bu telefonların arkasına baktığımızda ısırılmış elma işaretini ısırılmış kısmında Steve Jobs’a ait bir portre bulunuyor. Bununla birlikte Apple logosunun altında Steve Jobs 1955 -2011 yazısı yer alıyor.

eBay’da satışa sunulan bu telefon Lindsayquinn1414 adlı kullanıcı tarafından siteye konulmuş ve bu özel tasarım 56 telefondan bir tanesi diye satışa sundu. Çatlamış olan telefonun fiyatı ise 150 bin dolar olarak yazıldı.

Daha sonra telefon incelendiğinde arka kısmının taklit olduğu ve özel tasarım olmadığı ortaya çıktı.

Jonathan Mark’ın tasarladığı bu logo kısa süre sonra karaborsaya düştü ve taklitleri ortaya çıkmıştı. Normalde özel üretilen bu iPhone 4’ler sadece 56 adet ve altın kaplama olarak üretildi. Fakat bu satışa sunulan telefon normal görüntülü iPhone 4’e benziyordu. Bu sebeple sahte olduğu ortaya çıktı.Source link

(Visited 6 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!