Borderlands 3 çalışmalarına hız verildi! – Donanım Günlüğü


Take Two bünyesindeki Gearbox Software tarafından geliştirilen Borderlands 3 ilk olarak 2016 yılında ortaya çıkmıştı. Geliştirici ekibin başında bulunan Randy Pitchford, serinin yeni oyunu üzerinde çalıştıklarını doğrulamış ve yeni yapımda birçok dinamiğin değişeceğini belirtmişti. Fakat aradan geçen 1 yılı aşkın süreye rağmen hala yeni Borderlands oyununa dair önemli bir gelişme yaşanmadı.

Kısa süre önce San Francisco’da gerçekleşen GDC 2017’de sahne alan Gearbox Software ekibi oyuna dair bir demo göstermiş fakat bu demo kimseyi tatmin etmemişti. Borderlands 3 ne zaman çıkacak diye beklerken, ilgili açıklama yine Randy Pitchford’tan geldi.

Pitchford PAX West’te verdiği bir röportajda, “tüm gücümüzü en çok beklenen oyunumuz için harcıyoruz. Ekibimizin yüzde 90’ı ve hatta belki da daha fazlası yeni oyunumuz üzerinde çalışıyor” dedi. Elbette Pitchford’un burada bahsettiği oyun Borderlands 3’ten başkası değil.

Öte yandan oyunun ne zaman çıkacağı hala netlik kazanmış olmasa da Take Two ve Gearbox Software’e yakın kaynaklar, 2018’in ikinci yarısını işaret ediyor.

Yani neresinden bakarsanız bakın, Borderlands 3’ün çıkmasına henüz 1 seneye yakın zaman var. O da en iyi ihtimalle. Zira oyunun çıkış tarihinin 2019’a sarkması da kimseyi şaşırtmayacaktır. Umarız, Borderlands 3 bu kadar beklediğimize değecek bir yapım olur.Source link

(Visited 4 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!