Bixby Voice İçin Büyük Gün Yaklaşıyor! – Haberler


Samsung, yeni sesli asistanı Bixby Voice için önemli bir hazırlık içerisinde. Bixby Voice, Güney Kore“deki çıkışıyla birlikte sadece Korece desteği sunmuştu. Birkaç ay sonra da Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus ile birlikte ABD“de İngilizce desteği sunmaya başlayan sesli asistan, şimdi de küresel çıkışı için geri sayıyor olabilir.

Bixby Voice ile randevuya az mı kaldı?

Milyonlarca Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus kullanıcısı hala Bixby Voice özelliğini kullanamıyor. Malum, ülkemizde 3 bin 200 TL”lik fiyatlardan başlayan amiral gemisi akıllı telefonların öne çıkartılan özelliklerinden birisi de Bixby Voice idi.

Son olarak, henüz resmi olarak onaylanmış olmasa da Samsung tarafından Bixby Voice sesli asistanın küresel çıkışı için çalışmalara başladığı düşünülüyor. Bu düşüncenin kaynağı ise şirketin, Contacts (Kişiler) uygulaması güncellemesi içerisindeki Neler Yeni bölümüne “Bixby English küresel çıkışı” şeklinde bir ibare koymuş olması.

Şimdilik bunun tüm dünyadaki Galaxy S8 serisi sahiplerini mi yoksa sadece Bixby”nin ABD“deki çıkışını mı kastettiği konusu bilinmiyor. Bakalım Bixby Voice sesli asistanın Türkiye çıkışı ne zaman gerçekleştirilecek?Source link

(Visited 2 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!