Bazı Galaxy S8'ler rastgele kendini yeniden başlatıyor – Milliyet


Samsung, Galaxy S8 ve Galaxy S8+ modellerinde görülen kırmızı ekran sorununun nedenini açıklamıştı. Güncellemelerle problem kaldırılsa da kullanıcılar yeni bir sorundan şikayet etmeye başladı. 

Galaxy S8 modellerinde şimdi de kendi kendine kapanma sorunu ortaya çıktı. Galaxy S8 sahipleri XDA Developers forumlarına ve Samsung’un ABD topluluk sayfalarına bu konuyla ilgili mesajlar gönderdi. galaxy S8 sahiplerinin bazıları telefonlarının günde bir kaç kez kendi kendine yeniden başladığını söylüyor.

Samsung topluluk sitesinde bu konu başlıkları 100’den fazla yanıt aldı. Cihazı ilk defa başlatan bir kişi ise cihazın ilk 10 saat içinde 7 kez kendi kendine yeniden başladığını ifade etti. Kullanıcılar, microSD kartların telefonun günde birkaç kez kendiliğinden yeniden başlamasına neden olabileceğini belirtti. microSD kartın çıkarılarak sorunun geçici olarak çözülebileceği söyleniyor. 

Samsung konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Ancak sorunun yazılım güncellemesi ile kısa sürede çözülebileceği düşünülüyor.

Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!Source link

(Visited 37 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!