Battle Bay geliyor! – veteknoloji


Angry Birds serisine sahip olan Rovio önümüzdeki hafta oyunseverlere farklı bir deneyim sunmak istiyor. Peki Rovio hangi oyunu çıkarıyor?

Angry Birds ile ses getiren Rovio, gelecek hafta yeni bir oyun sunmayı planlıyor. Finlandiya merkezli olan şirket Angry Birds oyunlarından sıkılan oyunseverleri tekrar heyecanlandırıyor. Batte Bay oyunu ile farklı bir oyun deneyiminin kapıları sonuna kadar açılıyor.

Multiplayer yapıdaki oyunda oyuncular gerçek zamanlı olarak savaşlarda birbirlerinin teknelerini batırmak için mücadele edecek. Gerçek zamanlı beş oyuncu ekibinin karşı karşıya geldiği bu oyunda geniş çaplı savaşlar ile bambaşka bir oyun deneyimi yaşamak kaçınılmaz oluyor. Her bii kendi uzmanlıklarına sahip olan geniş bir gemi sınıfı içeren oyunda özellikle geliştiriciler epik deniz savaşlarına ağırlık vermiş. Oyuncular çatışırken çok sayıda silah, eşya, zırh ve yetenek gibi öğeler ekleyebiliyor.

El bombaları ve toplar başlancıçta oyuncuların kullanabileceği silahlardan birkaçı olup ilerlediğiniz zaman daha fazla öğeye kavuşabiliyorsunuz. Bununla birlikte arkadaşlarınızla sohbet etme gibi sosyal özellikler de Battle Bay oyununda yerini alıyor.

Peki siz yeni oyunu oynamayı düşünüyor musunuz?

Çayı seven, çay sevmeyeni anlamayan ne yazık ki işi gereği genelde soğuk çay içen bu dertten muzdarip.. Ayrıca iki nokta cemiyetinin başkanı (..) Hayatı genel anlamda çay ve bilgisayar ile geçer. Teknoloji alanında makale ve haber ve analizler yazdı. Hizmetlerin gerçek kullanıcıları nasıl etkilediği hakkında bilgiler ile ilgileniyor..Source link

(Visited 36 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!