AT&T, Samsung Galaxy Note 8 Android 8.0 Oreo Güncellemesini Yakında Dağıtacak – MaxiCep


Samsung’un, önümüzdeki haftalarda resmi olarak merakla beklenen Galaxy Note 8 Oreo güncellemesini kullanıma sunmaya başlaması bekleniyor. Bu resmi güncellemenin dağıtılmasından önce dünyaca ünlü operatörlerden AT&T tarafından dağıtılacak olan Galaxy Note 8 Android 8.0 Oreo güncellemesi ortaya çıktı.

XDA geliştiricileri tarafından ortaya çıkarılan bilgilere göre Galaxy Note 8 Oreo sürümü Amerikalı operatörün sunucularına eklendi. Yani güncelleme çok kısa bir süre içerisinde resmi olarak dağıtılmaya başlayabilir. Amerika’da Samsung amiral gemileri genellikle Snapdragon işlemcili varyantları ile satışa sunuluyor. Bu sebeple AT&T güncellemesinin Snapdragon işlemcili sürümler için dağıtılacağını hatırlatmamız gerekiyor.

Oreo güncellemesinin bir parçası olarak Galaxy Note 8 kullanıcıları yeni güncelleme ile beraber resim içinde resim, gelişmiş bildirim özellikleri, pil tasarrufu için arka plan uygulama iyileştirmesi ve Samsung Experience 9.0 arayüzü gibi yeni özelliklere sahip olacaktır. Bu güncelleme ayrıca Google tarafından dağıtılan en yeni aylık Android güvenlik güncelleştirmesini de içermektedir.

Note 8 Oreo güncellemesinin henüz OTA üzerinden bütün modeller için sunulmadığını unutmayın, ancak resmi olmayan yollardan sızdırılan AT&T operatörüne ait Galaxy Note 8 Oreo güncelleme dosyasını indirmek ve yüklemek istiyorsanız BURAYA tıklayarak yabancı kaynağa gidebilir ve dosyayı yükleyebilirsiniz. Unutmayın bu işlemler cihazınız için risklidir. Bu sızıntı dosyası sadece Snapdragon işlemcili modeller için uygundur.Source link

(Visited 12 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!