Asus ZenFone 4 Max, 5000 mAh'lik dev piliyle duyuruldu – Teknokulis


yeni akıllı telefon modeli ‘i sonunda açıkladı. Yeni Asus Zenfone 4 Max uzun şarj isteyenler için geliştirilmiş. 5.000mAh değerinde büyük bir pile ve PowerMaster güç tasarrufu moduna sahip olan yeni Max, piyasadaki çoğu telefondan daha uzun süre şarj süresi sunuyor.

Telefon Snapdragon 430 (sekiz çekirdek) ve Snapdragon 425 (dört çekirdekli) olmak üzere iki farklı versiyonla geliyor. ZenFone 4 Max’te 4GB’a kadar RAM ve 16/32/64GB’a kadar depolama alanı seçenekleri bulunuyor.

Biraz geç şarj oluyor!

Kutudaki şarj cihazı nispeten zayıf. 10 W değerinde. Ve pili % 100 şarj etmek 4 saat sürüyor. Yine de, 15 dakikalık şarj olan cihaz 3 saatlik konuşma süresi sunabiliyor.

Zenfone 4 Max, 120 ° görüş açılı 13MP çift arka kamerasıyla, orta sınıf birçok modelden üstte konumlandırılıyor. Ön tarafta ise, 140 ° selfie panorama özellikli 8MP’lik bir kamera var.

ZenUI ile birlikte Android 7.0’ı çalıştıran cihaz, bir 5.5 “1080p ekrana (IPS) sahip. Bu ekranda tam şarjda 22 saate kadar video izlenebiliyor.

Fiyat ve çıkış tarihi

Asus Zenfone 4 Max, 2GB RAM ve 16GB depolama alanına sahip S425 dört çekirdekli model için 235 $ istiyor. Ancak cihazın genel olarak ne zaman satışa sunulacağı belirsiz. İlk olarak Rusya’da satışa çıkacak olan cihazın detaylarını aktarmaya devam edeceğiz.Source link

(Visited 10 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!