Asus Pegasus 4S Tanıtıldı! İşte Özellikler – Radarex


Asus, telefon dünyasında fiyat performans modelleri sunan markalardan biri olarak değerlendiriliyor. Fiyat performans odaklı akıllı telefonlar sunan markanın en büyük artısı ise çok fazla seçenek sunuyor olması. Kullanıcılara hemen her yeni seride 4-6 yeni model akıllı telefon sunuluyor. Üstelik bu akıllı telefon modelleri de özelleştirilmiş olan modeller oluyor. Her yönden özelleştirilmiş olan modeller kullanıma göre değişik sistemlere sahip. Mesela bir selfie modeli ile karşı karşıya kalabiliyorsunuz. Marka bu gidişatına devam edeceğini de sürekli tanıttığı yeni seri akıllı telefonlarıyla gösteriyor. Son olarak Asus Pegasus 4S akıllı telefonlarının tanıtıldığını gördük. Biraz daha farklı bir model olan Asus Pegasus 4S yine fiyat performans serilerinden biri.

Asus Pegasus 4S Özellikleri

Yeni seri akıllı telefonların kavisli bir ekran sunduğu görülüyor. Kavisli akıllı telefonun, çerçeve kısmında ise oldukça ince bir yapı kullanılmış durumda. Yani tasarım olarak çok daha şık bir Asus modelinden bahsediyoruz. Bunun dışında telefonun 18:9 ekran oranı var.

Yani çerçevesiz modellere bir yenisi daha eklendi. Tabii ki %100 çerçevesiz bir modelden söz etmiyoruz. Bunun yanı sıra teknik özelliklere geldiğimizde de MediaTek işlemciler karşımıza çıkıyor. MediaTek MTK6760T 8 çekirdekli işlemcilerine sahip olan telefon, 3 veya 4 GB RAM seçenekleriyle alınabiliyor. RAM seçeneklerine göre değişen depolama alanı sunulduğunu da ekleyelim. Kullanıcılar 32 veya 64 GB seçimi yapabiliyor.

Asus Pegasus 4S

Oldukça geniş bir ekran kullandığı görülen Asus Pegasus 4S, 5.7 inç ekrana sahip. Full HD olmasa da HD çözünürlük değeri sunan Asus Pegasus 4S, çift arka kamera kullanmakta. Arka kısımda konumlandırılan çift arka kameranın 16 MP ve 8 MP değerinde olduğunu da ekleyelim.

Ön kısımda ise standart 8 MP kamera dikkat çekmekte. 4030 mAh değerinde batarya kullanan modelin, Android Nougat işletim sistemine sahip olarak çıkacağı da son bilgi oldu. Şu an için fiyat ya da kesin çıkış tarihi konusunda ise net bir paylaşımda bulunulmadı. Asus’un bunun içinde yakın zamanda açıklamalar yapması bekleniyor.Source link

(Visited 5 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!