Artık, PlayStation 4 üzerinde kupalarımızın senkronize olması için dakikalarca beklemeyeceğiz – Leadergamer


PlayStation Avrupa, sonunda PlayStation 4 beklenen açıklamayı yaptı.

Eğer PlayStation 4 oynuyorsanız ve oyunlarda kupa kazanmayı seviyorsanız, konsol üzerindeki en büyük sorununuz, kupaların senkronizasyon sorunu olabilir Özellikle de yavaş bir internetiniz varsa, kupalarınızı PlayStation Network hesabına eşitlemek gerçekten bir kabus oluyor. Fakat artık bu kabuslar bitiyor çünkü PlayStation Avrupa cephesi, Twitter üzerinden yeni bir açıklama yaptı ve artık PS4 üzerindeki kupa senkronizasyon sürelerinin iyileştirildiğini belirtti. PlayStation 3 üzerinde hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştık, bu yüzden PlayStation 4 üzerinde böyle bir sorun görmek, herkesi şaşırtmıştı. Şimdi ise bu sorunun çözüldüğünü bilmek oldukça güzel.

PS4

Tabii yaşanan bu gelişme, PlayStation Network sisteminin tüm sorunlarını çözmüyor. Konsolda indirmeler ve sisteme yüklemeler, her ne kadar arka planda çalışabiliyor olsa da, kupalar ne yazık ki arka planda senkronize olamıyor. Sony ekibinden, bu konuda bir yenilik de bekliyoruz. Sonuçta, marketteki birçok sistem, hatta neredeyse tüm sistemler, bunu yapabiliyorken PS4 sisteminin teknoloji olarak bu kadar geriden gelmesi, oldukça ilginç. Tabii bir de PlayStation Network kullanıcı adı değiştirme sorunu var fakat buna değinmeyeceğiz, alt yapı sorunlarından ötürü bunun mümkün olmadığını biliyoruz.

Tüm bunların haricinde, En iyi PS4 oyunları yazımıza, En iyi Steam yaz indirimleri 2017 fırsatları yazımıza, Steam yaz indirimleri 2017 – 1 TL ile 20 TL arasındaki en iyi oyunlar yazımıza, Steam yaz indirimlerindeki en ucuz oyunlar yazımıza göz atabilirsiniz. Bizlerin sosyal medya kanallarını takip etmeyi de unutmayınız. Facebook ve Twitter sayfalarımızdan aktif olarak haber paylaşımları yapmaktayız.Source link

(Visited 5 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!