Apple'dan Ucuz MacBook Air Modelleri Geliyor – Tekno Sayfa


Apple’dan Ucuz MacBook Air Modelleri Geliyor

Apple’ın bu yıl piyasaya uygun fiyatlı MacBook Air modellerini sürmesi bekleniyor.


Apple’dan Ucuz MacBook Air Modelleri Geliyor

Dizüstü bilgisayar dünyasının belki de en dikkat çeken markası olmayı başaran Apple, fiyat politikası nedeniyle oldukça eleştirilen bir firma olarak değerlendiriliyor. Ancak hemen hemen bütün dizüstü modellerinin yıllar boyu sorunsuzca kullanım imkanı sunabilmesi nedeniyle yıllık milyar dolar satış bütçesi yakalayan firmanın bu yıl fiyatlarda hafif bir revizyona gideceği düşünülüyor.

MacBook Air modelleri bilindiği üzere uzunca bir zamandır pek yenilenmedi. Özellikle MacBook modellerinin çıkmasıyla birlikte MacBook Air modellerinin tarihe karışacağı iddiaları bir süredir gündemdeki yerini korurken firmaya yakın kaynaklara göre Apple’ın Air modelleri ile ilgili ilgi çekici bir düşüncesi bulunuyor.

KGI securities analistlerinden Ming-Chi Kuo tarafından öngörülen bilgilere göre 2018 yılının ikinci çeyreğinde Apple tarafından uygun fiyatlı 13 inçlik MacBook Air modelleri piyasaya sürülecek. Bu üründe yapılacak olan indirimin özellikle Apple dizüstü kalitesini fiyat politikası nedeniyle elde edemeyen kullanıcılar için oldukça heyecanlandırıcı bir hamle olacağı düşünülüyor. Şu an Apple MacBook Air modellerinin en düşük versiyonunun fiyatının 4599₺ olduğunu belirtelim.

Bu Haberler İlginizi ÇekebilirSource link

(Visited 3 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!