Apple Watch 3'e SIM kart desteği – Bursa Hakimiyet Gazetesi


Christopher Rolland adlı bir analist Apple Watch Series 3 ile ilgili bazı iddialarda bulundu. Apple Watch Series 2’nin ardından kullanıcıların merakla beklediği akıllı saatte hücresel bağlantı özelliği bulunabilir. Rolland, saatte SIM kart girişinin yer alacağını söyledi.

Apple, birkaç yıldır Apple Watch’a bir hücresel bağlantı eklemeye çalışıyor ancak pil ömrü ve form faktörü açısından bazı sorunlar ortaya çıktığından bunu gerçekleştiremiyor. Apple Watch Series 2’de de hücresel bağlantı desteğinin yer alacağı yönünde söylentiler vardı ancak bu olmadı. Şimdi ise Apple’ın önemli ilerleme kaydettiği ifade ediliyor.

Apple’ın üçüncü nesil akıllı saati Apple Watch Series 3’e hücresel bağlantı özelliğinin eklenmesi durumunda Apple Watch ile iPhone’larıdan bağımsız telefon görüşmeleri gerçekleştirebilecek veya mesaj gönderilebilecek.

Apple Watch Series 2’ye göre daha ince bir gövdeye ve daha uzun pil ömrüne sahip olacağı söylenen Apple Watch Series 3’ün bu yılın üçüncü veya dördüncü çeyreğinde tanıtılacağı söyleniyor.Source link

(Visited 46 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!