Apple Tv İçin tvOS 11.2 Sürümü Duyuruldu – Tekno Bilgi


Apple TV modellerine beklenmekte olan tvOS 11.2 isimli sürümü en sonunda sunuldu. Özellikle de 4K modeli güncellemeyle beraber çok önemli iyileştirmeler kazanmış oluyor.

1 aydan çok daha uzun zamandır beta aşamasında bulunan Apple TV ürünü için tvOS 11.2 isimli sürüm kullanıcılarla buluşmuş bir halde. Yeni  gelen bu sürüm sayesinde kullanıcılara çok dinamik bir şekilde değişen HDR özelliğinde yeni seçeneklerin yanında izlemekte olduğunu içerik tabanlı kare oranı da sağlanabiliyor. Tabii ki de bütün bunlar için 4K desteğine sahip olan modele sahip bulunmanız gerekli.

Bu özelliği tamamen açmak ya da kapatmak istemekteyseniz Görüntü ve Ses ayarları altında yer alan İçeriği Eşle isimli seçeneğine gitmeniz ve de dinamik aralık ile kare oranının arasında  bir seçim gerçekleştirmeniz gerekiyor.

TV uygulaması ile ilgili olarak ise yeni bir  Spor bölümü eklenmiş oluyor. ESPN isimli uygulaması ile bütünleştiği görülen bu bölüm kullanıcıların canlı  bir şekilde karşılaşmalar izlemesini sağlamış oluyor. Öte taraftan ise bu bölüm, servis ülkemiz içerisinde yer almadığından dolayı için bizi hiç bir şekilde  ilgilendirmiyor.

Cihazınızın Yazılım Güncellemesi ile ilgili işlemini ise Ayarlar > Sistem > Yazılım Güncellemeleri > Yazılımı Güncelle şeklindeki sıralamasını takip edip hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Source link

(Visited 2 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!