Apple iPhone 7 İle ilgili önemli iddia – STAR


Teknoloji dünyasnn en önemli üreticilerinden biri olan Apple, gelitirdii bilgisayar ürünleri ve yazlm içeriklerinin yan sra iPhone ailesi ile birlikte de dikkat çeken bir irket. Dünya çapnda milyonlarca adet satan telefon modellerine imza atan firma, her geçen yl çkard yeni modelleri ile birlikte adeta rekorunu tazeliyor. Üstelik S modellerini de aileye katmay ihmal etmeyen firma, bunu her yl yapmasna ramen üst düzey sat verilerine ulamay baarmakta. imdilerde kapal kaplar ardnda gelitirilmekte olduu bildirilen Apple iPhone 7 modeli ile ilgili ise iddialarn ard arkas kesilmiyor. En son ekran ve kamera gibi özellikleriyle gündeme gelen model, imdi ise sahip olaca batarya ile gündemde.

BATARYA GÜCÜ BELL OLDU

Henüz ortada resmi bir açklama olmamasna ramen bu zamana kadar önemli bilgilerin gün na çkmasn salayan OnLeaks birtakm detaylar takipçileri ile paylam bulunmakta. Buna göre gelitirilme süreci devam eden Apple iPhone 7, beraberinde 1960 mAh gücünde batarya ile gelecek.

Kapasite %15 Orannda Arttrld

Bahsi geçen bilgilere göre bakacak olursak kapasitenin %15 orannda arttn söyleyebiliriz. Zira ailenin son çkan modellelerinden biri olan iPhone 6S, tam olarak 1715 mAh gücünde bir bir batarya ile gelmekte. Bunu %15 orannda arttran Apple, iPhone 7’de bir nevi ekstra 245 mAh gücünü bataryaya dahil ediyor.Source link

(Visited 8 times, 1 visits today)

Author: Editor

Share This Post On

Submit a Comment Cancel reply

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!