Android'den iPhone'a geçişe teşvik eden yeni Apple reklamları [Video] – log


Bundan birkaç gün öncesinde Apple yeni reklam filmleri yayınlamıştı. Bu reklam serisinde iPhone’a geçmenin avantajlarına dikkat çekiliyordu. Şimdi bu reklam serisinin yeni üyeleri Apple’ın YouTube hesabında karşımıza çıktı.

Yeni yayınlanan videolarda iPhone’un diğer telefonlardan daha iyi olduğu vurgusu yapılırken farklı telefonlardan iPhone’a geçişin de çok kolay olduğuna dikkat çekiliyor. İlk videoda iPhone’ların akıcı bir deneyim sunmasına odaklanılıyor. Diğer telefonlarda performans sorunları yaşanabildiği, iPhone’un ise akıcı bir şekilde çalışabildiği gösteriliyor. İkinci videoda ise güvenlik konusu ele alınıyor. Apple’ın daha önce yayınladığı videoda diğer telefonların kötü niyetli kişilerin hedefi olabildiği belirtilmişti. Bu videoda da iPhone’un güvenlik duvarının aşılamayacağı söyleniyor.

“Contacts” isimli son videoda ise iPhone’un öne çıkan bir özelliğinden ziyade iPhone’a geçişin kolaylığından bahsediliyor. Kişi listesinin farklı bir telefondan iPhone’a rahatlıkta taşınabileceği ifade ediliyor. Tüm bu anlatımlar 15 saniyelik bir videoyla basit bir şekilde yapılıyor. Daha önce de söylediğimiz gibi bu video serisi yıllar öncesinde PC ve Mac kapışmasını bizlere hatırlatıyor. Apple bu reklamlarla özellikle Android kullanıcılarını kendi saflarına çekmeyi hedefliyor. Apple’ın bu reklam serisine yeni videolar dahil edilecek mi yoksa seri sona mı erdi henüz bilinmiyor. Söz konusu videolara aşağıdan göz atabilirsiniz.

VİDEO

 Source link

(Visited 24 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!