Android O Nihayet Sunuluyor! – Haberler


Google tarafından final sürümü üçüncü çeyrekte dağıtılacağı açıklanan Android O sürümü için, geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan bilgiler Ağustos ayının ilk ya da ikinci haftasını işaret ediyordu.

Görünüşe bakılırsa bu tahminler doğru çıkacak ve önümüzdeki hafta itibarıyla Android O sunulmaya başlanacak!

Yeni sürüme ilk hangi telefonlar kavuşacak?

Android Police’ten David Ruddock’un attığı tweet’e göre Android O sürümü bir hafta içerisinde sunulacak ve beklendiği üzere bu güncellemeyi ilk olarak Google Pixel ve Pixel XL modelleri alacak.

I’d look for the official Google Pixel Android O update to land in about a week. Could be pushed, but that’s the timeline for now AFAIK.

— David Ruddock (@RDR0b11) 2 Ağustos 2017

Tabii ki Pixel ve Pixel XL modellerinin ardından ülkemizde de General Mobile’ın temsil ettiği Android One programına dahil cihazların güncellemeyi alması bekleniyor.

Yeni sürümün ismi konusunda ise hâlâ belirsizlik söz konusu. Şu ana kadar ortaya çıkan tek bilgi, yeni sürümün Android Oatmeal Cookie ismini alabileceği yönünde.

Final sürümünün sunulmasıyla birlikte, Android O’nun resmi ismini de öğrenmiş olacağız. Bu arada bugün ortaya çıkan dedikodulara göre Nokia 8 modelinin de direkt olarak bu işletim sistemiyle kutucan çıkacağı konuşuluyor.Source link

(Visited 6 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin Cevabı iptal et

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!