Android 7.0 Nougat Güncellemesi Moto M Modeli İçin Dağıtılmaya Başlandı – MaxiCep


Motorola Moto M, MediaTek Helio P15 işlemcisi ile güçlendirilmiş orta sınıf bir akıllı telefondur. 2.2GHz hızında çalışan MTK işlemcisi ile günlük kullanımda her türlü işinizi sorunsuz bir şekilde cihaz üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca cihazda yer alan Mali-T860 MP2 grafik kartı ile oyunlarda akıcı bir deneyim elde edebilirsiniz. Moto M, 1080 x 1920 çözünürlüğe sahip 5,5 inç LCD ekran paneli ile birlikte geliyor. Bu ekran geniş açı desteği ve büyük ekran boyutu ile gündelik hayatta her zaman kullanımı kolay ve işlevsel bir kullanıcı deneyimi sunmaktadır.

Görünüşe göre Moto M cihazı Android 6.0’dan Android 7.0 sürümüne yükselmeye başladı. Motorola tarafından dağıtılan yeni güncelleme ile cihazınıza bir çok farklı yeni özellik kazandırabilirsiniz. Moto M Android 7.0 Nougat güncellemesini sorunsuz bir şekilde cihazınıza yükleyebilmeniz için takip etmeniz gereken bir kaç adım bulunuyor. Güncelleme telefonunuza geldiğinde, bir Wi-Fi şebekesine veya güçlü bir mobil veriye bağlı olduğunuzdan emin olun. Aynı zamanda telefonunuzun ne kadar pilinin kaldığını kontrol edin. Aksi halde güncelleme sırasında telefonunuz kapanırsa cihazınızda kalıcı hasarlar meydana gelebilir.

Moto M Android 7.0 Nougat güncellemesi bildirim içerisindeki iletilere yanıt verme gibi çeşitli özelliklerle birlikte geliyor. Telefonunuz bir süre kullanılmadığında arka planda çalışan uygulamaları kapatan geliştirilmiş Doze sayesinde ekstra pil ömrüne sahip olacaksınız. Çoklu pencere ile ekranda aynı anda iki uygulama çalıştırabilirsiniz. Unicode 9 ile beraber çok sayıda yeni emoji desteğine de sahip olacaksınız.

Eğer cihazınıza güncelleme gelmediyse Ayarlar/Telefon Hakkında/Sistem Güncellemeleri kısmına giderek sizde elle güncellemenin gelip gelmediğini kontrol edebilirsiniz. Güncelleme kademe kademe tüm dünyaya dağıtılmaya başlanmış durumda.Source link

(Visited 10 times, 1 visits today)

Yazar: Editor

Bunu Paylasin!

Yorum Yapin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Pin It on Pinterest

Share This

Vpn indirim ve Firsatlari

Email Listemize katilin ve firsatlardan haberdar olun!

Bilgileriniz 3. partiler ile paylasilmaz!